Світловодці за сталий розвиток!

14 травня в Будинку культури відбувся молодіжний дебатний турнір зі сталого  розвитку Черкаського державного технологічного університету, який проходив в рамках програми заходів спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Організатори турніру, натхненні Світловодською молоддю, запросили учасників турніру, а також учасників танцювальних та співочих колективів на екскурсію до Черкас. Розважальні заходи відбувались за рахунок приймаючої сторони, а транспортні витрати за рахунок Палацу культури, за що його керівництву окреме спасибі.

Зустріч відбулась 8 червня в Черкасах у стінах ЧДТУ, де нас тепло зустріла команда організаторів. Нам пояснили, що планується квест по місту, суть якого заключається в наступному:  Дітей ділять на п’ять команд, лідером кожної є студент університету, командам надаються завдання-загадки, відповіддю на які може бути якась будівля міста, скульптура або пам’ятка культури.  Команда, яка відгадала загадку, має зробити селфі на цьому місці і скинути фотографію в бесіду у соцмережі. Це було неймовірно цікаво і захоплююче, ми покаталися по всьому місту, зробили купу фотографій і отримали масу позитивних емоцій!

Далі – більше. У великому парку нас чекали ігри з тімбілдингу (командотворенню). На галявині під теплим сонцем всі разом ми грали  в активні ігри й обдаровували один одного веселими усмішками і позитивом. Велика вдячність організаторам за їх роботу –  нас вразили їх енергійність, креативність та доброзичливість!

Виявляється, в Україні існують способи розвитку та реалізації молоді, до того ж вони веселі й цікаві. Маємо надію, що ми ще не раз зустрінемось з командою ЧДТУ, проведемо дебатний турнір, або розважимось так, як це було  цього разу. Запрошуємо світловодських учнів шкіл, коледжу та училища приєднатися до нас, адже ми рухаємось вперед!

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин