Вирішення питання МАФів на Бульварі Молодіжному продовжується

DSCF3742Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питаннь демонтажу тимчасових споруд на розі вул. Січових Стрільців (9-го січня) та Бульварі Молодіжному (Карла Маркса).

На даній зустрічі власники трьох павільйонів зобов’язалися демонтувати споруди до 30-го червня, тоді як розмови з власником четвертого кіоску ще ведуться. Але це триватиме недовго: у випадку невиконання самоліквідації,  комісія розглядає  варіант здійснення демонтажу та переміщення мафів на штраф-стоянку, звідки їх доведеться забирати власникам, оплативши витрати на демонтаж і перевезення.

Нагадаю, питання щодо кіосків на бульварі Молодіжному звучить давно, але тільки після останнього звернення депутата Шаповала А.О., підтриманого міською радою, почалась активна робота. Передувало цьому багато звернень зі скаргами і підписами жителів нашого міста. До того ж, строки дозволу перебування мафів на їх місцях,  вийшли більше року тому, а «наливайки» лишаються на місці. Нарешті 20.05.2016 року,  прийнято рішення про демонтаж цих самих будівель. «Ми неодноразово виїжджали і спілкувалися з власниками, але активна їх робота почалась останні тижні два», – говорить Балюк Олена Вікторівна, голова комісії.

Тож,  цих кіосків на бульварі не буде. Власники якимось чином намагаються відтягнути демонтаж, але уникнути цього не вдасться. У планах місцевих органів влади  облаштувати Молодіжний бульвар, зробивши це цивільним місцем відпочинку громадян. Проект скверу вже розроблений  і  наше  спільне  завдання – і  влади  і  громади,  довести  дане  питання  до  логічного  завершення.

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин