Смертельний випадок на Власівці

imageЗаступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Олександрійському районі Кіровоградської області Якименко Сергій Семенович надав інформацію про нещасний випадок.

В п’ятницю, 19 червня, в районі дванадцятої години дня у смт. Власівка,  на каналізаційно-насосній станції підприємства «Водограй» було знайдено тіла двох працівників: чоловіка і жінки. Першим їх знайшов працівник насосної станції, бригадир, який у свій вихідний день проїжджав повз будівлю і помітивши відчинені двері, зайшов туди. Після чого на місце викликали директора підприємства, швидку допомогу і поліцію. У знайденого чоловіка, який працював машиністом, одразу констатували смерть, жінка на той момент була жива, її відправили в реанімацію і 20 червня близько 23:50 вона померла.

Це є груповий нещасний випадок з двома загиблими. Управлінням Держпраці Кіровоградської області була створена комісія, яка в даний момент веде розслідування на місці трагедії. Нагадаю, вона має десять робочих днів для розслідування справи, після чого ми отримаємо більш детальну інформацію про цей нещасний випадок.

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин