Успішне створення ОСББ, завершення конкурсу автоперевізників і статистика онкохворих у місті – усе це на засіданні міськвиконкому

На черговому засіданні виконкому 24 червня виносили питання, які будуть розглянуті на сесії міської ради.

Перед тим як розпочати, Валентин Козярчук привітав з Днем народження члена виконкому Ірину Козак. Потім розповів про своє відрядження до Одеси, оцінивши це дуже корисним спілкуванням. Прокоментуваши зібрання мерів, міський голова підсумував, що мета держави на даний момент – перенести якомога більше своїх повноважень на плечі органів місцевого самоврядування. Це створює достатню кількість проблем нашому виконавчому комітету, в більшій мірі фінансових.

На засіданні були розглянуті питання житлового відділу, відділу економіки, питання ЖКГ, питання охорони здоров’я, а також кілька питань відділу архітектури. Головний міськрайонколог Ірина Гончарова надала інформацію про статистику захворювань онкологічними хворобами у нашому місті. На жаль, статистика плачевна – за останній рік число хворих на онкозахворювання збільшилось. Пані Ірина висловилась, що значна кількість людей пізно звертається до лікаря, тому контролювати захворюваність на такі страшні хвороби вкрай важко. Валентин Валентинович попросив головного онколога міста провести лекції з громадянами задля роз’яснення ситуації і підвищення свідомості громади.

Потім були утверджені адміністративні стягнення з деяких містян за втрату паспортів. Результати конкурсу автоперевізників на автобусних маршрутах міста були винесені і затверджені на засіданні. Затверджено оренду приміщення для Укрпошти,  погоджено знесення кількох сухостійних дерев. Наостанок, виконком затвердив перехід трьох будинків  (Приморська 62, Бульвар Дніпровський 3, Вільна 12а) на управління ОСББ, створених нещодавно.

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

1 Коментар

  1. Наталья

    Здравствуйте! Насколько мне известно, дом Б. Днепровский, 3 перешел вместе с домом Приморская, 52 (который не указан в статье).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин