Дещо незвичайне у нашому місті

У п’ятницю 24 числа в Світловодськувідбулася цікава і незвичайна подія. Палац культури  до дня молоді провів квест-змагання «У пошуках скарбів». У квесті брало участь 39 учасників від 12 до 19 років, які були зібрані у дев’ять команд – з  задоволенням  можна сказати, що все пройшло на вищому рівні!

Директор Палацу культури Лариса Ляшенко розповіла, що ідея проведення цього заходу спала на думку у вівторок, фактично за 3 дні все було організовано. Пані Лариса радіє за те, що захід пройшов на славу, а також висловлює надію, що й надалі успішно будуть проводитись такі масові молодіжні ігри.

Змагання проходили за певним регламентом. Було створено сім контрольних точок, ними були річковий порт, набережна міста у районі «Славутича», Обеліск слави, парк ім. Шевченка, Кременчуцька ГЕС, краєзнавчий музей, славнозвісний пам’ятник-літак і на кінець міський Палац культури. Команди стартували з палацу:  кожній з дев’яти команд було дано бланк, з яким вони максимально  швидко  пересувались  по всьому місту до контрольних пунктів.Прибувши до КП, учасники отримували питання, відповідаючи на них, мали змогу отримати бали за правильні відповіді, кількість балів вписувалась у бланк. Далі команди отримували підказку щодо наступного контрольного пункту. Питання стосувались історії нашого міста та історії України. На кожному контрольному пункті важливо було зробити селфі команди.

Змагання стартували о пів на третю і тривали до половини шостої години. Молодь доклала багато зусиль, в прямому сенсі бігаючи містом. Азарт розігрався з перших хвилин і до кінця не покидав учасників. Коли всі команди прибули до ПК, бали були підраховані і було визначено переможців.

Квест підтримали громадська приймальня народного депутата України Олеся Довгого, ініціативна група об’єднання Самопоміч, Інтернет видання “Світловодськ”, кав’ярня “Кава-тайм”, культурно-громадський центр “Ishift”, магазин “Глобус”, молодіжна організація “Майбутнє без меж”, об’єднання громадян “Спортивний клуб Спарта”, піцерія “Челентано”, радикальна партія Олега Ляшка. Завдяки цим організаціям було зібрано призи для переможців. Окрема дяка їм за підтримку!

Переможці, а це команда «Барбаросса» у кількості двох чоловік, отримали скриньку «скарбів»  і охоче поділилися  ними  з іншими учасниками. Звичайно, дещо цінне хлопці залишили і собі. Всі отримали величезне  задоволення! Дякуємо учасникам та організаторам квесту!

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин