Шістнадцята позачергова: купа втраченого часу і дешевого популізму

«Двіжняк» зранку 8 липня розпочався задовго до сесії  – для чогось перед виконкомом поставили сміттєвий бак без «опознаватєльних знаків», яким так і не скористалися. Для кого він був – так і залишилось невідомим.

Пізніше перед виконкомом з’явилася група пікетувальників, які вимагали від міської влади знайти управу на сімейство маронів, що «валять» «Об’єднання «Дніпроенергобудпром»  останнім часом із завидною наполегливістю. До них вийшов міський голова В. Козярчук і запросив на сесію, аби проінформувати всіх депутатів і приймати якесь рішення колегіально. Особливо порадувала жіночка похилого віку, яка «врізала» обласним депутатам від фракції Свобода, мовляв, ми вас обирали для діла, а ви тільки язиками чешете, та перекладаєте всю роботу на інших.

В сесійній залі теж було весело – особливого колориту додавали плакати  протестувальників.

Тож, коли кількість депутатів набралася достатньою для кворуму і присутні проспівали Державний гімн – приступили до розгляду питань порядку денного. А питань було три: уточнення бюджету, розгляд звернення власівчан та трудового колективу ОДЕБП і вихід міськради із засновників «Світловодськпобуту».

Перше питання розглядали дуже довго, зокрема, в частині розподілу восьми мільйонів перевиконання – любителі засвітиться перед камерами вирішили відірватися по повній. Особливі «чудеса» мовної еквілібрістіки демонстрував депутат Філоненко – і за медиків він один переживає, і за освітян, і за культуру. Без найменших сумнівів ділив бюджет мільйонами: один туди, один сюди, два «в умє». От тільки до того перевиконання якраз цей конкретний депутат не має ні найменшого відношення. А ще, пам’ятаю, будучи першим заступником міського голови, демонстрував  не вельми блискучі здібності в керуванні містом, особливо – в частині наповнення міського бюджету.

Про це йому, до речі, нагадала і тітка Катя (так цю жіночку називають), розповівши, що про нього думають пересічні громадяни.

А головне, коли всі пункти були погоджені, потреби всіх – враховані (окрім виконкому, працівникам якого тепер не вистачає на три місяці заробітної плати, дякуючи тому ж Філоненку), зазначений обранець не проголосував за бюджет в цілому. Класно?

А ще, дуже потішила заява колишнього перзама про те, що дороги в місті вже відремонтовані і подальшого ремонту не потребують.

А після розгляду першого питання зазначений депутат покинув залу засідань – кашляти йому на долю працівників «Об’єднання»  і на те, чи буде взимку опалення в квартирах тих же ж медиків, освітян та інших, за кого він так переймається.

Зворушливим моментом стало вручення на сесії ордену «За мужність» батькам загиблого в зоні АТО Віталія Короля. Хвилина мовчання і гучні вигуки «Герої не вмирають!» викликали відчуття неповторної втрати та водночас, великої гордості за те, якими героями повниться наша земля…

Далі представник трудового колективу ОДЕБП розповідав депутатам, що великому підприємству швидкими темпами приходить «капєц», тому треба прибирати керівництво і рятувати підприємства. Прийняли рішення звернутися до органів поліції, аби ті перевірили факти, викладені в зверненні колективу ОДЕБП. А потім…ну, можливо, як завжди – в «довгий» ящик…

Останнє питання було прийнято дуже швидко – чи тому, що вже наговорилися, чи тому, що основні «балакуни» пішли займатися більш важливими справами, ніж інтереси громади міста… Так от, міська рада вийшла із засновників спільного підприємства «Світловодськпобут» і тепер з чистою совістю може займатися новими теплогенеруючими підприємствами.

Міський голова, незважаючи на купу нервів, які довелося витратити всім присутнім, подякував депутатам за роботу і закрив сесію.

Андрій Бондар.

 

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин