Вступна кампанія у Світловодську

DSCF5044З  11 липня по всій Україні триває вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Усім відомо, що у нашому місті також є ВНЗ, який на ряду з іншими вишами приймає заяви від абітурієнтів.

Світловодський політехнічний коледж КНТУ запрошує усіх бажаючих випускників дев’ятих, десятих, одинадцятих класів, а також випускників минулих років на навчання.Отримання освіти студентів може відбуватися як на бюджетній, так і на контрактній основі. Студенти–бюджетники за хорошу успішність мають змогу отримувати стипендію, для деяких це є значним стимулом для вступу у коледж.

Цього року вступ відбувається на 7 основних спеціальностей:

  • Економіка;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Облік і оподаткування;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Галузеве машинобудування;
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • Телекомунікації та радіотехніка.

Кожного року на базі СПК перед вступом діють підготовчі курси, на яких абітурієнти мають можливість «підтягти» свої знання з того чи іншого предмета.

Важливою перевагою коледжу є те, що при продовженні навчання у вищих навчальних закладах III-IVрівня акредитації (університети, тощо) за обраною або спорідненою спеціальністю випускники можуть бути зараховані на II-IIIкурси лише за результатами співбесіди, тобто не потрібно проходити зовнішнє незалежне оцінювання.

Але з дипломом молодшого спеціаліста можна також влаштуватись на роботу до установ та підприємств різних рівнів. Раджу вступати до світловодського коледжу, бо не з чуток знаю про сильний викладацький склад, добру матеріальну базу і різноманітну культурно-масову роботу закладу, а найголовніше – добрі здобуті знання з обраної спеціальності.

Детальніше на сайті svet-koledg.com.ua

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин