Збір комунальних платежів, або знущання з людей?

Останній тиждень у місті спостерігається аномальна спека. Температура біля 40 градусів і люди ховаються хто куди. Тим часом, комусь треба заплатити за комунальні послуги, звірити платежі, або укласти договір з підприємствами-постачальниками комунальних послуг. Люди приходять на дільницю енергозбуту, а там їх чекає справжнє пекло. В понеділок мені «пощастило» на власній «шкурі» відчути це.

Жіночки, які працюють з людьми, сидять в окремих кімнатах (доволі великих за розміром), за віконечком, де прохолодно і працює кондиціонер, а черга має товпитися в коридорі з відкритими дверима на вулицю, де немає ні кондиціонера, ані вентилятора і температура досягає 35 градусів.Це жах, панове! Працівниці за віконцями підвищеним тоном виганяють всіх за двері і впускають по одному.Культура на вищому рівні! Знаходитись у черзі неможливо – жахлива задуха, люди обливаються потом! А чекати доводиться довго. Комусь 5 хвилин стояти біля віконця, а комусь 25. Для людей літнього віку це справжнє випробування для організму і нервів. Бюрократичний апарат в найгіршому його прояві.

Виходить, що працівники енергозбуту знаходяться в добрих умовах, у прохолоді, а люди, які приходять платити комунальні платежі, мають нести свої гроші і, як бидло, отримують за це ось таке нелюдське відношення. Хіба не можна зважити на те, що подібна спека буває лише один-два тижні на рік і врешті-решт впустити людей до кімнати, поділившись своїм комфортом?

О 12 годині розпочалась обідня перерва і прийом фізичних осіб припинився. А о 13.00 аншлаг – «наша пєсня хараша –начінай сначала». Люди товпляться, щоб нарешті дістатися до віконця і кінця тому не видно.

Здається, що у нас держава не для людей, а для чиновників і можновладців. А може так і є, тому що подібні ситуації нелюдського поводження з населенням можна часто побачити в державних установах і органах, а ця є лише окремим прикладом.

Дмитро Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин