Зайвий привід заспівати гімн України, або 17-а позачергова сесія

Чому зібрались? Від трьох політичних партій надійшли звернення щодо нових «несправедливих тарифів» на послуги ЖКГ і за ініціативою депутатів скликали позачергову сесію.

Тема сесії – прийняття звернення депутатів Світловодської міської ради до Голови ВР і Прем’єр-міністра України щодо встановлення мораторію (заборони) до 1 жовтня цього року на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги. Питання варте уваги, тим паче, що низка місцевих рад, зокрема Києва, вже прийняли рішення пор мораторій.

Дана тема – гарна нагода «пропіаритись»  представникам політичних партій -тому «Батьківщина», «Народний контроль» і «Радикальна партія Олега Ляшка» скористались цією нагодою і швиденько подали звернення. Оскільки «Батьківщина» подали першими, то «засвітились» вони найяскравіше.

Депутати Стогній, Маліцький і Онищенко зачитали тексти звернень, після чого окремі «слуги народу» пропонували внести свої доповнення. Не згаяли  нагоди «прорекламуватись» представники депутатського корпусу –  Філоненко, Степанець, Мальцева, Лукинський, Молчанов.

Далі,  міський голова запропонував зробити десятихвилинну перерву і об’єднати усі свої «побажання» і пропозиції в один текст і за нього іпроголосувати. Це вони і зробили, але чомусь пропозиції від «Свободи»  не внесли, хоча вони були слушними. Депутати проголосували і «с чувством выполненного долга» розійшлись.

Цікаво, що в той час, коли наші депутати голосували, Прем’єр-міністр Гройсман В.Б. заявив, що введення мораторію – «безперспективно» і «нерентабельно». Поживемо – побачимо…

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин