Світловодський коледж налагоджує європейські зв’язки

25 липня в конференц-залі кременчуцького готелю «Кремінь» директор Світловодського політехнічного коледжу КНТУ Ігор Петров зустрівся з польською делегацією з міста Бидгощ, у складі якої були Канцлер Університету економіки WSG (WyższaSzkołaGospodarki) пан Пилип Сікора, генеральний директор компанії «VITALABO» пан Томаш Яскульскіта професор Університету економіки пан Цезарій Косцеляк. Також на зустрічі був присутній директор Кременчуцького центру міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник.

В ході зустрічі було обговорено можливості співробітництва СПК КНТУ з Університетом економіки у Бидгощі. Канцлер університету розповів про свій навчальний заклад, його напрямки роботи і перспективи розвитку на європейській арені. Поляки акцентували увагу на тому, що їхній ВУЗ постійно шукає нові варіанти розвитку і прогресу, в тому числі нові закордонні зв’язки для співробітництва. Пояснюють вони це тим, що даний навчальний заклад є приватним і на відміну від державних, має нести максимальну продуктивність для міжнародного ринку праці,тому керівництво університету зацікавлене у співробітництві зі Світловодським політехнічним коледжем, адже він має добру репутацію серед українських ВНЗ.

Ігор Петров зі своєї сторони презентував свій навчальний заклад і спеціальності, за якими навчають студентів. Виявляється, що в університеті Бидгоща  готують бакалаврів і магістрів з таких самих спеціальностей, що і в нашому коледжі – це може обіцяти плідну і довгу співпрацю.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму з метою встановлення довгострокових плідних контактів для поширення передового інноваційного досвіду в сфері освіти та підготовки кваліфікованих фахівців для різних сфер економіки на строк 5 років.

Хочеться повідомити, що четверо цьогорічних випускників СПК вже скористались можливістю і продовжать своє навчання в польському Університеті економіки WSG. Маємо надію, що співробітництво навчальних закладів буде плідно розвиватися!

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин