Купа емоцій і призів до Дня Державного прапора

Міський Палац культури до Дня прапора України провів інтелектуально-пізнавальну гру «Прапор, що нас єднає». Захід пройшов  чудово – всі учасники, а були різні вікової категорії, були задоволені, кожен отримав масу емоцій та призи, а також зміцнив свої знання про наш рідний край!

Відбувалось дійство 20 серпня у сквері Палацу культури. Команди кількістю від одного учасника будь-якого віку розташовувались на лавках та у тіні дерев. Після реєстрації учасників почались інтелектуальні конкурси. Команди отримували завдання, які стосуються історії та географії  України, а також нашого міста. Виконували завдання як могли: хтось сам, а хтось підшукував відповіді в інтернеті. Так чи інакше, усі старалися і намагалися, аби їхня команда отримала якнайбільше балів.

Для дітей молодшого віку проводились розважальні ігри, а тим часом організатори підраховували бали. Відчувалась дуже дружня та невимушена атмосфера, здавалося, ця гра тривала б ще довго, але прийшов час отримувати призи!

Перше місце посіла найстарша команда, з чим їх усі дружньо привітали. Дорослі чоловіки та жінки виглядали надзвичайно щасливими і раділи перемозі, мов діти! Далі нагородили друге, третє та інші місця – ніхто не пішов з порожніми руками.

До речі, призи надали співорганізатори, серед яких Інтернет видання «Svetlovodsk», КГЦ «Ishift», CK«Спарта», Громадська приймальна народного депутата Олеся Довгого, кав’ярня «Coffetime», магазин «Компутерра» та ГО «Наше місто». Окрема подяка їм за це! І звичайно, дякуємо керівництву міського Палацу культури за організований ними захід. Сподіваємось, такі ігри і далі будуть проводитись, а кількість учасників з кожним разом зростатиме!

Дмитро  Шевчук

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин