«Отже, зветься ця країна, незалежна і єдина – наша ненька – Україна!» Світловодці відсвяткували

З Днем Незалежності України, дорогі читачі! Україна – одна з небагатьох країн, на долю яких випало стільки страждань і випробувань. Впродовж віків наші предки були поневолені загарбниками та імперіалістами. І нарешті 25 років тому, саме в цей день Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України! Але наша нація і зараз продовжує боротися за самостійність, віддаючи життя її кращих синів і дочок. Як казав Тарас Шевченко: «Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!..»

Почалося святкування з велосипедного пробігу від Обеліску слави. На чолі з тренером велоспорту Антоном Пустовітом молодь та старше покоління урочисто проїхали вулицями Світловодська до парку Шевченка. Там, біля пам’ятника Тараса Григоровича відбувся святковий мітинг, присвячений 25-й річниці Незалежності України. Мали місце виступи з привітаннями від міського голови Валентина Козярчука і секретаря міської ради Юрія Сапянова. До мікрофона вийшов депутат  Кіровоградської  обласної ради Руслан Степура – він вручив подяки місцевим активістам, які добровільно допомагають воїнам АТО.

Відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника великого Кобзаря.Вихованці музичної школи заспівали і виконали на бандурі українську пісню, і численна аудиторія вийшла на головну вулицю, щоб здійснити урочисту ходу до бульварного узвозу. Патріотичні свободівці, крокуючи центральною вулицею Героїв України, вигукували національні лозунги та співали народних пісень, а потім пішли до Обеліску слави, аби вишикуватись у живий тризуб – герб нашої України.

А ввечері, на бульварному узвозі гуркотів святковий концерт за участі світловодських музичних і танцювальних колективів, а також сольних виконавців. Талановиті українці та українки різного віку дарували глядачам святковий настрій та осяювали своїми усмішками.

Ось і підійшло свято Незалежності до кінця. Житимемо з доброю надією та вірою у мирне майбутнє! Будьмо гідними громадянами нашого міста і України.

Дмитро Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин