Проблема фур. Діалог поліції з громадою

8 вересня у Світловодському відділі поліції представники правоохоронних органів зустрілись з громадськістю міста, на якій обговорювалось вирішенняактуального питання фур, які всупереч забороні їздять центральними вулицями Світловодська, руйнуючи дороги та створюючи небезпечні ситуації.

Причина, що водії фур не хочуть їздити об’їзними дорогами в тому, що вони в жахливому стані. Тож замість об’їзних шляхів багатотонні машини навантажують вулиці Героїв України, Хмельницького та Приморську, на яких дорожнє покриття в значно кращому стані, але, якщо вантажівки ще поїздять ними, то ми й там скоро матимемо «кратери». Крім того на контролі громади лишається нещодавній інцидент, коли за виною водія фури на вулиці Героїв України трапилась ДТП, в якій мотоцикл зіткнувся з автомобілем.

Начальник поліції Андрій Гулий висунув пропозиції встановити дорожні знаки, які вказуватимуть водіям великих вантажівок на заборону проїзду міськими шляхами, встановити металеві конструкції, які заважатимуть проїзду високому транспорту, створити патрулі співробітників поліції разом з громадськістю, які будуть слідкувати за тим, як водії фур дотримуються правил руху вантажного транспорту.

Начальник відділу ДАІ Юрій Ковальов на прикладі одного з водіїв фур розповів, що автомашини часто після наших об’їзних «влітають в копійочку», ремонтуючи перебиті ресори, пробиті баки та зігнуті диски. А отже водії навідріз відмовляються їздити об’їзними дорогами Світловодська. Головний ДАІшник озвучив пропозицію зняти напівзруйноване дорожнє покриття вулиці Єгорова, мотивуючи, що ґрунтова дорога принаймні буде краще за ті шматки асфальту, які лежать зараз.

В ході обговорення присутні виказували невдоволення тим, що на зустрічі не була присутня виконавча гілка влади, і тому пропонувалося в найближчому майбутньому провести ще одну зустріч, на якій були б присутні і влада, і поліція, і представники великих підприємств нашого району («Королівський смак», «ВК і К»). Останні з приводу того, що саме їх транспортні перевезення в більшій мірі проходять центральними вулицями нашого міста.

Результатом зустрічі стала резолюція, у якій записали усі вищеназвані пропозиції начальника поліції та додали рішення зібрати ще одну зустріч.

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин