Чи є комусь діло до світловодських нелегальних споруд?

У Світловодську завжди існувала проблема нелегальних забудов. Люди намагаються обдурити державу, не сплачуючи податки за нерухомість, і тому будують гаражі й будинки нелегально, не реєструючи їх. Україна – демократична правова держава (як вказано у ст.1 Конституції України), тому всі наші громадяни мають жити за єдиними законами і чесно сплачувати податки. Принаймні треба прагнути до цього.

Наводжу один з прикладів невігластва і нехтування законодавством. На фото нижче капітальна споруда на вулиці Підгірній, яка побудована прямо на гаражі. Виглядає це як повноцінний будинок з металопластиковими вікнами та перекритим дахом. На мапі номер будинку відсутній (додаю скрін екрану з Googlemaps), тож, можливо, він навіть не задокументований. А побудував його мабуть «Карлсон, який живе на даху».

За роз’ясненням у Світловодському міськвиконкомі виявилось, що ця капітальна споруда дійсно побудована незаконно, а значить міський бюджет недоотримує кошти. І, скоріш за все, стоїть вона там давно, тому що на мапі супутника зі старими назвами вулиць видніється дах будиночку, значить, коли ще вулиця Бойка називалась «Жовтневою», дана споруда вже стояла. Без сумніву, це недопрацювання  відповідних служб виконкому, тим паче, що нелегальних забудов у Світловодську достатньо.

Сподіваємось, що наступного тижня виконавчим комітетом буде винесено рішення щодо цієї забудови на вулиці Підгірній. Про те, як далі розвиватимуться події щодо «будиночку Карлсона» та інших нелегальних споруд, будемо інформувати.

Дмитро Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин