Засідання виконкому: оперативно і результативно

23 вересня пройшло засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради. В цілому воно пройшло гладко та швидко, мабуть, тому що міського голови на цей раз не було, а отже, не було й «лекцій» від Валентина Козярчука.

Першою доповідала служба у справах сім’ї. Почали з обговорення питання щодо виховання малолітніх дітей громадянина іншої держави, діти якого проживають з матір’ю в Україні, а він виявляє бажання так часто бачитись з ними, що це принижує права матері. Зважили на те, що питання нетривіальне, і тому треба його детальніше вивчити та опитати дітей, а отже відправили на доопрацювання. Далі виконком оперативно утвердив дарунки майна неповнолітнім дітям від їх батьків.

Надія Мальцева доповіла про нагородженняграмотами виконавчого комітету з нагоди професійних свят працівників освіти і мистецтва, а також пам’ятних свят ветеранів.

В.о. начальника управління освіти доповіла про затвердження на поточний навчальний рік мережі начальних закладів. Загальна тенденція така, що дітей в школах не поменшало, порівняно з минулим роком, але кількість учнів суттєво не зросла.

Управління соцзахисту населення винесло на розгляд питання надання малозахищеним верствам населення матеріальної допомоги, за які було проголосовано одноголосно. Також прийняли рішення щодо корегування складу профільних комісій.

«Завернули» питання утвердження тарифу на утримання будинку та прибудинкової території ОСББ на Героїв України, 64. Питання виникли з приводу неправильного формулювання тези, де замість «внесок» стояло слово «тариф», і те, що визначена вартість 2,2 грн. за квадратний метр все ж занадто велика. Також обговорення викликало питання сплати боргів за комунальні послуги у двох квартирах, власники яких померли, а через те, що вони не мають спадкоємців, нерухомість передається у власність громадянам, які «стоять у черзі» за житлом. У Ірини Козак виникли питання, чи об’єктивно нараховані ті борги? Тому що в квартирах лічильників немає, і слід перевірити, чи не нарахували зайвого постачальники? Але більшість членів виконкому проголосували «за», заспокоюючи пані Ірину, що справа не з мільйонами гривень, а питання, все ж, нагальне.

Наостанок Володимир Хорольський розповів присутнім колегам про ситуацію, яка склалася на Власівці на «Кар’єроуправлінні». Працівники скаржаться, що заробітну плату їм видають готівкою, а документують, ніби віддають зарплату продукцією. Таким чином підприємство уникає від сплати податків до пенсійного фонду, а людям через це не нараховується пенсійний стаж. Виконкомівці порадились і вирішили за запитом перевірити звітність установи, і вже маючи фактичну інформацію, приймати рішення.

Дмитро Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин