Велике інтерв’ю з директором Світловодського коледжу: про плідну роботу, плани на майбутнє і привітання до Дня працівника освіти

Велике інтерв’ю з директором Світловодського коледжу Ігорем Петровим, в якому він розповів про підсумки цьогорічної вступної кампанії, співпрацю з іноземцями, курси польської мови, студентські оксфордськідебати та плани й ідеї на майбутнє. Також, Ігор Володимирович привітав усіх працівників освіти з їхнім професійним святом.

«Курчат по осені рахують», – кажуть в народі. Тому не буде зайвим відзначити якісну роботу педагогічного колективу і поза навчальну співпрацю студентів і педагогів, завдяки якій майже всі випускники успішно вступили до університетів, в тому числі і в Польщі. Вдало пройшла і вступна кампанія: бюджетні місця заповнені на 100%. Побажаємо першокурсникам успіхів у навчанні!

Останній рік в СПК ЦНТУ (Світловодський політехнічний коледж Центральноукраїнського національного технічного університету) минув досить активно і плідно. Студенти і викладачі разом з очільником коледжу започаткували дебаторський клуб «Толерантність». На протязі року було проведено понад десять дебаторських слухань в різних форматах. З кожним разом заохочувалось все більше студентів, і навіть школярів.Одним з досягнень стала участь наших студентів у Всеукраїнському дебаторському турнірі Черкаського державного технологічного університету.

Також нещодавно була розгорнута співпраця з університетом WSG (WyższaSzkołaGospodarкі) з м. Бидгощ, Польща.  Це означає багато перспектив і можливостей продовження навчання як для випускників коледжу, так і для переймання корисного досвіду та науково-дослідницької праці активних студентів і викладачів. Щодо останнього, така практика вже застосовується, як приклад, 3D-принтер, власноруч зконструйований викладачами коледжу у минулому році.

В найближчий час в рамках цієї співпраці та для полегшення комунікації наших студентів з польськими колегами будуть відкриті курси Польської мови, до яких матимуть змогу долучитися не тільки студенти, які навчаються в СПК, але і всі бажаючі незалежно від віку.

Усі вищеназвані успіхи не були б досягнуті без активної і самовідданої праці директора коледжу Ігора Володимировича Петрова. Бажаємо йому міцного здоров’я і наснаги для продовження активної та плідної роботи!

В переддень Дня працівника освіти, пан Ігор привітав весь викладацький склад коледжу, всіх освітян Світловодська та всіх працівників, хто причетний до освітнього процесу.

«Світловодська газета» приєднується до вітання! Адже є те, що об’єднує в цей день усю освітянську родину країни – радість від учнівських вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної Вами професії.Бажаємо Вам міцного здоров’я й оптимізму, впевненості у своїй силі й правді, натхнення й творчості для сучасної, розумної і доброї освіти.

Дмитро Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин