На оперативній нараді: про початок реконструкції інфекційки, тяжкі злочини та інше

dscf9259На оперативці у міського голови 3 жовтня, Олена Балюк повідомила представникам усіх комунальних підприємств, що у найближчий час ними мають бути підготовлені та представлені профільним заступникам плани і пропозиції щодо роботи й економії коштів у наступному році.

Фінуправління звітувало, що за місяць вересень надійшло 6 млн. 159 тис. грн. при плані 4 млн. 718 тис., план дев’яти місяців станом на п’ятницю виконано на 102,7% по місту. Також Наталя Яременко наголосила на тому, щоб керівники КП розраховували на ті кошти, які залишилися, і пильно слідкували за використанням енергоносіїв. Податковою було зібрано 1 млн. 70 тис. грн. із запланованих 800 тис.

Зам головного лікаря доповів, що зараз, як завжди в цю пору, займаються добровільним збором  овочів з жителів навколишніх  сіл. Також, з нетерпінням чекають листа від управління ЖКГ про початок реконструкції інфекційного відділення. Вільні площі для тимчасового розміщення хворих знайшли і вже привели їх до належного стану.

dscf9261Заступник начальника УЖКГ Боровський, в свою чергу відповів, що листа якраз буде відправлено сьогодні. «Там же існує окрема процедура», – виправдався Віктор Васильович. А сьогодні інфекційне відділення буде оглянуто представником підрядника, який визначатиме план робіт.

Головний поліціянт міста А. Гулий повідомив, що за останній тиждень сталося кілька тяжких злочинів: розбійний напад із застосуванням зброї, крадіжки і два пограбування (у Світловодську та Власівці). На даний час проводяться слідчо-розшукові дії. Інші комунальні підприємства в цілому працюють в робочому порядку.  

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин