Про особливості вступної компанії 2017 року в 2016-му… Корисна інформація для цьогорічних абітурієнтів

1422989294_dsc_0138-kopiyaЛише декілька тижнів тому закінчилась вступна компанія-2016. Втім, як виявилося, незважаючи на її загальну успішність, є резерви щодо змін і вдосконалення.Тому потенційним абітурієнтам 2017 року слід готуватися до деяких особливостей.

Так, наприклад, як презентує Міністерство освіти і науки України, в наступному році  кількість заяв та перелік спеціальностей,на які зможе претендувати абітурієнт, скоротиться та складатиме 7 на 3 (абітурієнт подаватиме сім заяв але не на п’ять, а на три спеціальності). Тому, вже зараз слід визначитися з «нішею» своєї майбутньої професії і свого майбутнього працевлаштування. І таке рішення має бути виваженим.

Вперше вступ до вузів буде проходити за результатами будь-яких з обранихабітурієнтом сертифікатів ЗНО: 2016 чи 2017 років. Отже, ті з випускників, які не пройшли до ВНЗ в 2016 році мають можливості спробувати вступити в 2017-му без додаткової здачі ЗНО. Втім, для вступу обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури.Реєстрація «електронних кабінетів вступників» та завантаження додаткових документів про освіту триватиме тепер з 29 червня до 18 години 25 липня.Вступні конкурси до вищих навчальних закладів пройдуть з 17 по 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.Зарахування на навчання за рахунок бюджету відбуватиметься до 15 серпня, а на контракт –до 18 серпня.

Отже, всім випускникам єдина порада: не зволікайте! Намагайтеся визначитися з майбутнім фахом, спеціальністю та місцем навчання вже зараз. Спробуйте зібрати як можливо більше інформації та поспілкуватися з тими, хто цей вишкіл вже пройшов. Не відкладайте все на потім (потім може бути пізно). Збирайте інформацію, консультуйтеся, обирайте – Ви ще маєте час…

Ігор Петров

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин