Громадська рада знову не почне працювати, а медики та освітяни отримають додаткові кошти – це та інше на виконкомі

На початку засідання виконавчого комітету 12 жовтня міський голова розповів присутнім про те, що він нарешті «виборов» з державного бюджету субвенцію на покриття минулорічних боргів мед закладів та освітніх закладів, а також на заробітні плати працівникам ПТУ №5 за минулий і поточний місяць. Ці гроші було направлено на бюджетну комісію, але її члени, на протиріччя поглядам міського голови, ініціюють скликання позачергової сесії для перерозподілу коштів. Валентин Козярчук  додав, що не бажає скликання цього пленарного засідання, але, мабуть, доведеться… 

При розгляді блоку питань житлового відділу виконком вніс зміни в комісії з житлових питань та надав дозволи на відключення від мережі централізованого опалення мешканцям багатоквартирок. До того ж, не тільки тим, хто заявляв нещодавно, а й тим, хто це робив раніше, та дозволу не отримав. Члени виконкому обговорили це питання і акцентували увагу на тому, що слід приймати таке рішення саме до початку опалювального сезону, поки система ще не заповнена водою. Але усіх переконали, що ніяких підстав не дати людям дозволу немає, бо коли почнеться опалювальний сезон, навіть Гройсман не скаже, отже рішення були проголосовані.

Резонанс викликало питання затвердження складу Громадської ради. На минулому виконкомі це питання розглядалося, але не пройшло, тому оргвідділ виніс його і на це засідання. Депутат Кучугурний у своєму слові зазначив, що вибори до ГР проходили з порушенням відповідного законодавства, що викликало шквал емоцій і обурень від присутніх громадських активістів. Виконкомівці розійшлися з активістами у погляді на те, скільки осіб має складати Громадська рада: 15, як було проголосовано на зборах, чи 24, як цього хочуть виконкомівці та деякі представники громадських організацій. Після палкого обговорення  дане питання, все ж, відправили на доопрацювання. Та під кінець засідання знову розпалилася суперечка навколо вищезазначеної теми. Міський голова пропонував виконкомівцям переголосувати питання, але ті відмовились. Тож Громадська рада і досі не починає діяти.

Одноголосно прийняли рішення нагородити воїнів АТО за проявлену мужність і відданість Батьківщині: Балкого А.І., Карміряна А.С., Павлова В.Є., Стеблину В.М., Федченко В.І. Щиро вітаємо наших героїв з наступаючими святами!

Далі йшли питання УЖКГ, архітектурного та юридичного відділів, служби у справах дітей та інші. Але резонансу  вони не викликали і пройшли  без протиріч.

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин