«Обіцянки-цяцянки» – на прес-конференції у мера

Новина про проведення прес-конференції міського голови 15 жовтня у вихідний після святковий день, була трохи шокуючою. Проте, мер пояснив такі дії тим, що містяни дуже хвилюються через питання подачі централізованого опалення, тому необхідно надати роз’яснення з цього приводу у всіх ЗМІ.

Валентин Козярчук почав конференцію з того, що розповідав присутнім «невеселу» історію з підприємством «Світловодськпобут», яке надає нашому місту тепло з 2001 року. Підійшов до того, що на початок його каденції борги «Побуту» перед НАК «Нафтогаз» складали близько 36 мільйонів гривень, а на даний час завдяки сумлінній роботі та незліченним відрядженням мера до Києва скоротилися на 12 мільйонів. Саме величезні борги і заблоковані рахунки «Світловодськпобуту» затримували початок опалювального сезону. Отже, мер висловив сподівання, що цей опалювальний сезон вдасться запустити і пройти, не дивлячись на борги. Погодьтеся, такі висловлювання міського голови надихають, а особливо, коли за вікном вже більше тижня в районі п’яти градусів вище нуля…

Анна Нестеренко, заступник міського голови з питань ЖКГ, почала з того, що з понеділка по місту у житлових будинках нарешті почнуть запускати опалення. Раніше це зробити не вдавалося, бо НАК «Нафтогаз» відмовлялися підписувати контракти з директором «Світловодськпобуту» Дмитром Дмитришиним, який був обмежений у правоздатності на своїй посаді. Тепер, коли депутати на останній позачерговій сесії міської ради надали йому право укладати контракти з «Нафтогазом», нарешті в понеділок будуть подані документи щодо запуску опалення. Але чому це не зробили раніше? Тому попрошу не тішитись містян наперед, що ми прокинемось у понеділок в теплих оселях – в понеділок, якщо все буде добре,будуть тільки підписані документи.

До того ж, завдяки виданій в четвер 758-й постанові КМУ, яка дозволяє подавати енергопідприємствам тепло в установи соціальної сфери не дивлячись на борги, у Світловодську тепло з’явиться і в держпідприємствах, тобто у школах, дитсадках, адмінустановах… Шкода, що опалення не запустили ще на цьому тижні, хоча температура на вулиці опускалася нижче восьми градусів тепла і в такому випадку, згідно закону, тепло мали подати.

«Я заставлю працювати всі управління, всіх керівників, або їх поміняю просто», -висловився Валентин Козярчук, згадуючи про перевитрати МУО цієї зими за енергоносії. Він нагадав, що зайві 423 тис. грн. були витрачені через те, що начальник управління освіти не дав наказ перекрити засувки у школах на період карантину. Також Валентин Валентинович покритикував дії міських депутатів опозиційних сил, які, мовляв, відкрито не заявляють про свою опозиційність, але своїми діями йдуть наперекір діючій владі і це гальмує позитивні зрушення.

І наостанок мер закликав усіх громадян до активності і спільних дій для досягнення кращого майбутнього, бо в іншому випадку, за словами градоначальника, нас чекає опалювання квартир «буржуйками», або навіть доля міста Орбіти.

Що-що, а прес-конференції наш мер навчився проводити.

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин