Засідання виконкому 24 жовтня

На засіданні виконавчого комітету 24 жовтняперше питання, яке доповіла Анна Нестеренко, стосувалось внесення змін до рішення виконкому про початок опалювального сезону. Зміни стосувались уточнення дати і часу початку опалення, а необхідні вони для того, щоб людям могли нараховувати субсидії і пільги згідно точної дати початку опалювального сезону.  Тож питання  мало формальний характер і було проголосоване  одноголосно.

Фінуправління внесло уточнення бюджету, потім надали ордери на житлові приміщення. Також було ухвалено проект рішення про затвердження плану заходів щодо реалізації роботи з питань соцзахисту безпритульних громадян і осіб звільнених з місць позбавлення волі на зимовий період.

При винесенні попереднього погодження звіту аудиторського відділу на сесії міської ради Валентин Козярчук висловився: «Рух аудиту проводить дуже велику роботу. Де не заходить рух аудиту, там, на жаль, скрізь знаходять серйозні порушення… З одного боку я вдячний аудиту, що вони ці порушення піднімають на поверхню, але з другого боку мені прикро, що усі підрозділи, які ми перевіряємо, мають системні порушення». «Дуже сподіваюсь, що ми зможемо ситуацію виправляти, але перше – нам потрібно бачити, що відбувається там, і без аудиту ми не змогли б цього зробити. Ну а наступні кроки вже – це міський голова і заступники будуть наводити там порядок», – підсумував мер.

При наданні згоди на встановлення терміналу самообслуговування (поповнення рахунку) на розі вулиць Богдана Хмельницького і Бойка за тарифом 100 грн. за кв. м., у членів виконкому виникли питання: чому саме 100 гривень?  А чим відрізняється цей термінал від тих, чиє встановлення має розглядатись на сесії? Начальник відділу економіки, ресурсів і розвитку міста Олександр Наумчик пояснив, що цей автомат вноситься в додаток до тих, що були погоджені на сесії, узгоджений мінімальний тариф – 100 грн. за м. кв. , до того ж, особа, яка ставить такі автомати має бажання розмістити ще 4 тимчасові споруди такого типу. Консенсусу досягли на тому, що ці тимчасові споруди затвердять, а потім розроблять необхідний регуляторний акт.

На питанні надання дозволу оренди великої зали спорткомплексу виникли заперечення. «Вона ж називається «Дитяча юнацька спортивна школа», а ми фактично два місяці розподіляємо  якимось організаціям, підприємствам і так далі, буквально з шостої години віддаємо спорткомплекс», – висловився Ігор Гайчук. Міський голова погодився, що треба розвивати молодіжний спорт і наповнювати секції дітьми, тому питання відправили на доопрацювання.

Дмитро  Шевчук

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин