День студента відсвяткувала запальна світловодська молодь-фото, відео.

18 листопада студенти Світловодського політехнічного коледжу подарували містянам концерт, приурочений до Міжнародного дня студента, який традиційно відзначається 17 листопада на всій Земній кулі.

Директор навчального закладу Петров Ігор Володимирович щиро привітав усіх присутніх,  вручив грамоти найактивнішим та найрозумнішим представникам студентського корпусу. Також до слів привітання долучилися помічник депутата облради Костянтина Каспрова та колишня студентка Світловодського коледжу Світлана Комлик і депутат міської ради Ірина Гайчук,  яка подарувала кращим студентам абонементи на безкоштовне відвідування піцерії «Челентано».

І нарешті,  розпочався святковий концерт, на якому студенти співали пісень, грали на інструментах, танцювали та жартували, звеселяючи публіку. По закінченню цього дійства можна сміливо сказати, що світловодська молодь є креативною, веселою та розумною – такою, якою  личить бути кожному студенту! Ця численна «каста» нашого населення є майбутнім нашої держави, і не слід забувати про прогресивну молодь, а напрочуд, усіма силами сприяти розвитку і залученню студентства до усіх сторін суспільного життя.

Вже увійшло в традицію проводити до цього свята своєрідну «лотерею», на якій розігруються один залік «автоматом» та зняття п’яти днів з літньої «практики» студентів на території коледжу. Цього року теж порадували чотирьох вихованців дарунком «з барського плеча». Проводить жеребкування та вручає цей подарунок від навчальної частини коледжу заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Чернецький.

До речі, слово «student» з латинської мови означає «той, хто наполегливо працює», так ми переконуємось у всім відомому вислові:  «колишніх студентів не буває». «Світловодська газета» вітає усіх студентів (колишніх, теперішніх і майбутніх) з їх святом!

Завітайте на наступний концерт світловодських студентів – Ви не пошкодуєте! А нижче до Вашої уваги представлені фоторепортаж і відео колаж зі свята.

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин