Увага! Увага! У неділю в Палаці розваг було нашестя…ґудзиків! Фоторепортаж

Вже вкотре міський Палац культури влаштовує оригінальні розваги для світловодців. На цей раз – Фестиваль ґудзиків! Здавалося б, що можна вигадати з простих ґудзиків, які кожен носить на своєму одязі? А виявляється, що можна, та ще й багато чого!

У неділю 20-го листопада діти та дорослі могли взяти участь в ексклюзивній виставці ґудзиків, похизуватись своєю ґудзиковою колекцією, позмагатись на кращу поробку з цих елементів фурнітури, а також на те, хто має найбільший та найменший ґудзик.

Для активних дітей проводились розважальні естафети з казковими героями, а для тих, хто більше вподобає рукоділля, діяли різноманітні майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас. У той самий час можна було розважитись переглядом мультиплікаційного фільму в кінотеатрі «Мультляндія», або на дитячій дискотеці «Джастденс». За дві години після початку цього дійства розпочали гру «По слідам ґудзиків», граючи в яку діти мали знайти на території Палацу культури якомога більше цих елементів одягу. Вони були усюди: на підлозі, на підвіконнях, на східцях, по всіх закутках і навіть у вбиральні! Підбиваючи підсумки конкурсу, діти з повними кишенями ґудзиків поспішали до фінішного столу, де після підрахунків виявилось, що найвправніший збиральник знайшов аж 212 ґудзів!

По закінченню свята учасники конкурсів та естафет отримали подарунки – запрошення на перегляд мультфільму «Крижане серце» у понеділок 21-го листопада, а переможці номінацій отримали особливі призи – сертифікати на особисте новорічне привітання від Діда Мороза!

Великий респект організаторам заходу за чудову ідею та гарно організоване свято! До Вашої уваги фоторепортаж з фестивалю.

Дмитро Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин