Міс Світловодщини 2017

21-го січня стартував грандіозний проект від Світловодської районної державної адміністрації за підтримки депутата райради Олега Медяника «Міс Світловодщини 2017». Було заплановано чотири відбіркові турніри у с. В. Скельова 21-го січня, у с. Григорівка 22-го січня, у с. Глинське 28-го січня та у м. Світловодськ 11-го лютого. Фінал конкурсу відбудеться в РБК у місті Світловодську 7-го березня. На даний час пройшло вже 3 відбіркові кастинги. Як учасниці, так і гості висловлюють захоплення та відзначають хорошу організацію концертів, чому треба завдячувати колективу районного будинку культури!

Конкурс «Міс Світловодщини» проходить на теренах нашого району вже другий рік поспіль. Минулого року «Міс-2016» пройшов на досить високому рівні та викликав неабиякий ажіотаж серед наших дівчат, певно з тієї причини, що подібні заходи для нашого міста та району є нечастими.

Головний спонсор проекту, генеральний директор ТМ «Світ Сир» депутат райради Медяник Олег Григорович в інтерв’ю нашому виданню говорив: «Ми докладатимемо зусиль і просуватимемо цей проект, тому що наші дівчата також повинні мати шанс показати себе Україні та світу. Я вважаю, що наше місто потрібно піднімати і влаштовувати подібні заходи частіше, а Світловодська РДА та я готові зі свого боку їх матеріальнопідтримувати. Особисто для мене це – справа честі…»

На фіналі 7 березня у Світловодську буде обрано переможницю конкурсу, яка представлятиме світловодщину на обласному рівні у Кропивницькому. На відбірковому етапі перші місця вже отримали Ксенія Арактуєва із села Миронівка, Юлія Ходак із села В. Андрусівка та Діана Дерев’янко із села Глинське. Переможниць було «короновано», також усіх учасниць щедро нагородили смачними призами від ТМ «Світ Сир».

Слідкуватимемо за проведенням конкурсу та вболіватимемо разом за наших красунь!

Дмитро Шевчук.

Фото: Наталя Піскова

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин