На щопонеділковій оперативній нараді у міського голови: про січневе виконання фінплану на 122,7% та вкрадені відливи на Приморській, 74

Управління фінансів повідомило, що план надходжень до міського бюджету за січень виконано на 122,7%. Начальник управління Наталя Яременко відмітила, що в порівнянні з січнем 2016 року, сума надходжень зросла на 2,6 мільйони або на 60,2% у відносному показнику.

Олександр Возний проінформував керівників установ, що з настанням ери інформаційних технологій усі посадові особи будуть вимушені здавати електронні декларації доходів. На часі вирішуються організаційні питання і вже скоро всі посадовці муситимуть заповнити такі декларації.

Головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко повідомив, що надзвичайних ситуацій за останній тиждень не відбулось, на разі в реанімації знаходяться двоє людей. Управління ДСНС також про надзвичайні випадки не зазначило.

Головний освітянин Геннадій Френкель проінформував, що на олімпіаді з хімії із десяти учасників семеро світловодських школярів зайняли призові місця. Центр первинної медико-санітарної допомоги довів до відома, що у звязку зі значним пониженням температурного режиму в місті знову запрацюють пункти обігріву для людей без постійного місця проживання. Управління ПФУ повідомило про початок пенсійних виплат за лютий. Станом на понеділок пройшло 8% місячного фінансування.

Директор КП «Добробут» Олег Довгий повідомив про стан ситуації із його підопічними гуртожитками. За його словами, в неділю директор разом із правоохоронцями навідувався до мешканців та переконував їх у тому, щоб ті заплатили за опалення. Нагадаємо, КП «Добробут» має заборгованість перед СП «Світловодськпобут» за послуги централізованого опалення у розмірі більше двох мільйонів гривень. «Ну, подивимось сьогодні, як прийдуть і принесуть», – підсумував директор. В ході обходу, повідомив пан Довгий, правоохоронцями було затримано кількох мешканців гуртожитку за адресою Приморська, 74, які вкрали відливи зі свого ж будинку.

Валентин Козярчук оголосив присутнім, що на посаду заступника УЖКГ назначено Віктора Самоляка, який раніше працював на цій посаді. Міський голова побажав усім плідної неділі і закрив нараду.

Дмитро Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин