Територія позитиву в Палаці культури. Фоторепортаж

У передсвяткову неділю 12-го лютого творчий колектив Міського палацу культури розважав містян новим креативним проектом «Територія позитиву». Суть така, що палац поділено на сектори, як і в «Палаці розваг», і на кожному секторі проводиться майстер-клас. Плетіння різноманітних кіс, розпис хною на руці, роллердром, виготовлення подарунків до дня закоханих, гадання на кохання та навіть вільна сцена, на якій можна заспівати у мікрофон, відчувши себе справжньою зіркою. Захід, як вже увійшло в традицію, пройшов на високому рівні!

Директор Міського палацу культури Лариса Ляшенко розповіла нам: «На протязі 2016-го року ми започаткували та провели чотири рази «Палац розваг». Кожного разу ми задумували та втілювали в життя щось новеньке. У цьому році, коли ми зібралися після Нового року і подумали про «Палац розваг», то вирішили, що його треба трішечки переформувати – тому в нас з’явилась «Територія позитиву». Успіх «Території позитиву» залежить перш за все від тих інструкторів, які стоять на кожній станції. Якщо перукар Коля буде гарно плести коси, то наступного разу прийде ще більше дівчат, якщо ми будемо добре організовувати гру «Мафія», то людей також прийде ще більше… Майстер-класи по виготовленню декоративних сердечок – це та територія, на якій постійно є люди. Мені було цікаво спостерігати, коли сьогодні не тільки діти сиділи і щось ліпили ручками, а й батьки маленьких дітей займалися рукоділлям…»

До речі, на «Території позитиву» проводився збір благодійних коштів, приурочений до міжнародного дня боротьби з дитячим раком, який відзначається 15-го лютого. Гроші виручали на ярмарку солодощів та скриньці з побажаннями. По закінченню заходу директор повідомила, що зібрати вдалося рівно одну тисячу гривень, та усі зібрані кошти будуть передані до благодійних фондів.

Також Лариса Олександрівна анонсувала, що цієї п’ятниці, 17-го лютого, з третьої до шостої години у спортивній залі проводитиметься молодіжна ролик-дискотека. Тому запрошуємо всіх покататися у Палаці культури на роликах, адже до теплої весни із сухим асфальтом ще далеко!

Дмитро  Шевчук.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин