Світловодські школярі завітали до місцевої поліції

В рамках обласної декади профорієнтації молоді «Від мрії до професії» Світловодським міськрайонним центром зайнятості була організована екскурсія до Світловодського відділу поліції Головного Управління Національної поліції України в Кіровоградській області для вихованців центру військово- патріотичного виховання.

Екскурсія мала як профорієнтаційний, так і профілактичний характер. Інспектор ювенальної превенції Світловодського відділу поліції Яна Пашагор’єва розповіла про специфіку діяльності структурних підрозділів поліції, розповіла підліткам про професію поліцейського, навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України та умови прийому до лав поліції. Особливу увагу звернула на те, що поліція – не караючий орган, а правозахисний.

Начальник чергової частини розповів про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення, реагування на них. В актовій залі заступник начальника Світловодського відділу поліції Віктор Мельник продемонстрував присутнім зброю, роз’яснив правила застосування та використання спеціальних засобів, якими керуються в роботі працівники органів внутрішніх справ.

Кожен учасник екскурсії міг потримати в руках засоби активної оборони у вигляді наручників, касок, зброї для проведення спецоперацій, бронежилетів.

Учні залишились задоволеними, висловили подяку працівникам поліції, а деякі – виявили бажання в подальшому працювати в правоохоронних органах.

|  О. Бугрим, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Світловодського міськрайонного центру зайнятості

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин