У СВІТЛОВОДСЬКУ ВІДБУВСЯ ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ

З метою створення умов для реалізації прав молоді на вільний розвиток особистості, на працю, на вибір професії, формування позитивного ставлення молоді до професій, що користуються попитом на ринку праці, та в рамках обласного  місячника профорієнтації молоді  «Професійні горизонти» фахівцями Світловодського міськрайонного центру зайнятості спільно з управлінням освіти виконавчого комітету міської ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та Великоандрусівської сільської ради  в приміщенні міського палацу культури було проведено масовий профорієнтаційний захід «Ярмарок професій».Учасниками заходу були  учні  9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та району, шкіл-інтернатів,  професійно-технічного училища,  студенти Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ,  молодь з числа безробітних, батьки, вчителі  – всього  близько 500 осіб.

Свої навчальні заклади презентували  представники Національного фармацевтичного університету м.Харкова, Харківського національного університету радіоелектроніки, Черкаського державного технологічного університету, Кіровоградської льотної академії, Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, вищого професійного  гірничо-будівельного училищам.Горішні Плавні, Світловодського політехнічного коледжу ЦНТУ, професійно-технічного училища №5 м.Світловодська та Університету Економіки м.Бидгощ, Польща). Учасники заходу отримали інформацію щодо можливості здобуття тієї чи іншої професії,  правил прийому до навчального закладу, перспектив подальшого працевлаштування, умов проживання в гуртожитках та інш.  Виступи викладачів супроводжувалися переглядом слайдів та відеоматеріалів. А вище професійне гірничо-будівельне училище м.Горішні Плавні презентувала  учнівська агітбригада. Яскравий, емоційний виступ  дуже сподобався учасникам заходу.
В ході ярмарки працювали консультпункти центру зайнятості, в яких  запрошені знайомилися з  описами професій, затребуваних на сучасному ринку праці, професіями майбутнього, мали можливість пройтипрофдіагностичнетестування, виконати інтерактивні вправи, переглянути  профорієнтаційні відеоролики.

             Всі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації від представників навчальних закладів і спеціалістів центу зайнятості, скористатися буклетамита інформаційними листівками.

                На заході були присутні  члени гуртка юних журналістів Центру дитячої та юнацької творчості, які відпрацьовували навички з фотографування та ведення репортажів. 

Проведення таких заходів вже стало доброю традицією в Світловодську, оскільки допомагає молоді зорієнтуватися у світі професій, зробити  правильний вибір професії та навчального закладу.

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних О.Пипич

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин