​”Ніхто не помре від цього за два місяці”: Зеленський в Одесі шокував екологів, дозволивши зливати все “лайно” в Чорне море, бо “воно і так брудне”

Якщо Ви збираєтесь до Одеси поплескатись у морі та ще й з дітьми, ця інформації зайвою не буде

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з робочим візитом в Одесі, дав доручення заборонити на два місяці Державній екологічній інспекції перевіряти судна і човни на території Одеського морського порту на предмет дотримання екологічних норм. Про це він зазначив на зустрічі з адміністарцією порту та представниками екоінспекції.  Приводом такого рішення стало нещодавнє повідомлення про те, що окремі чиновники Держекоінспекції вимагають хабарі у власників суден за перевезення того чи іншого вантажу.Екологи переконані, що рішення про заборону перевірки суден може негативно вплинути на стан акваторії Чорного моря, оскільки плаваючі засоби матимуть змогу зливати в море які завгодно забруднюючі речовини чи відходи, а контроль з боку державних органів буде повністю відсутній.

«Ми перевіряємо не судна, а джерело забруднення, – прокоментував представник Одеської обласної держекоінспекції Дмитро Крючков. – Неважливо, чи це судно, чи машина, чи людина. Сюди закордонні судна приїжджають митися. Тут повністю не дотримуються екологічні норми. Тому що ми перетворили країну в уже навіть країну не третього, а четвертого світу. Ця [нафтова] пляма, яка йде зараз уже на Стамбул, від якої дельфіни вмирають, це зробила екоінспекції чи представники тих компаній, які практично продали країну і екологію?» – сказав він.

Присутній на нараді співзасновник і член ради ГО «Єдина планета», експерт з питань толерантності ПРООН в Україні Павло Вишебаба на своїй сторінці в Facebook написав наступне: “Щойно Зеленський в Одесі доручив припинити будь-які перевірки човнів і порту на дотримання екологічних норм “щонайменше на 2 місяці”. Це означає, що в Чорне море тепер можна зливати все, що завгодно. Діалог на нараді:

– Зеленський: Ніхто ж не помре від цього за два місяці.

– Представник Держекоінспекції: Окрім дельфінів і екології Чорного моря.

– Зеленський: Море і так брудне.”
“Це той момент, якого всі боялись: коли некомпетентність президента і бажання легких рішень може мати серйозні негативні наслідки. Прохання терміново відреагувати Мінприроди та ДЕІ й пояснити Зеленському, де закінчуються його повноваження і до яких наслідків може призвести повна анархія в портах”, – з прикрістю підсумовує Павло Вишебаба.

Джерело: https://patrioty.org.ua

Зеленський проти екологічної інспекції

Терміново! На нараді в Одесі президент Зеленський доручив Адміністрації морського порту не допускати Держекоінспекцію на територію. Таким чином служба може бути позбавлена можливості не те що впливати, а навіть фіксувати забруднення. Відсутність контролю з боку ДЕІ може призвести до критичного забруднення басейну Чорного моря: човни можуть безперешкодно зливати забруднюючи речовини.

Опубліковано Єдина Планета Субота, 13 липня 2019 р.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин