Віктор Макаров: Безпека і комфорт – пріоритети в нашій роботі

Довелось нещодавно їхати по місту «сільським» автобусом   «Світловодськ – Іваново». Чесно кажучи, був дуже приємно вражений комфортом: м”які, зручні крісла, телевізор, в салоні тепло, чисто, охайно, та й ціна нижча ніж по місту. Подумалось, що автобус екскурсійний і використовується на маршруті, можливо інколи, як резервний, але виявилось ні: кожен день бігає по Світловодському району на задоволення пасажирам.

Поцікавився у людей, які їхали в напрямку Іваново, як вони оцінюють якість перевезень на даному маршруті: всім задоволені – комфортно, зручно, водій, кондуктор поводять себе чемно, якщо треба, літнім людям допомагають занести багаж, все добре, але все ж одне «але» знайшлося: дорога вкрай розбита, не ремонтувалась хто-зна скільки і це випробування не тільки для водія та автобуса, а й для пасажирів.

Підтримали людей і водій Володимир Кабанець, який працює на підприємстві з 2000року, і кондуктор Ганна Мартова – все було б добре, якби була дорога…

Поцікавився в керівника підприємства Віктора Макарова, як вдається на таких дорогах, а точніше при їх відсутності, утримувати транспортні засоби в такому гарному стані і мати такі позитивні відгуки пасажирів?- «Це тяжка і копітка робота всього колективу – і технічного персоналу і водіїв. Кожного дня автобус проходить техогляд, необхідний поточний ремонт та обслуговування.  Також, постійно зустрічаюсь з людьми в селах, отримую від них інформацію та побажання, щодо перевезень – так і працюємо, і люди задоволені, і нам приємно – адже головні складові в нашій роботі це безпека і комфорт», наголосив Віктор Макаров.

Дмитро Волковий

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин