“Вы очень наивный”: Сивохо та Гордон посперечалися в прямому ефірі з приводу Донбасу (відео)

Регіон під тиском російської окупації перетвориться на чорну діру і не зможе бути звільнений, поки при владі в Росії знаходиться Володимир Путін.

Телеведучий Дмитро Гордон і комік Сергій Сивохо посперечалися в прямому ефірі з приводу можливості встановити мир на окупованій частині Донбасу. При цьому Гордон різко і емоційно звернувся до Сивоха з приводу його мирних ініціатив і назвав його “наївною людиною”.

На думку телеведучого, ніякі плани зі встановлення миру з “ЛДНР” неможливо реалізувати, оскільки цього не хоче російський президент Володимир Путін. Фрагмент відео з суперечкою Сивоха і Гордона був опублікований на YouTube-каналі тележурналіста. Гордон заявив, що всі слова і заяви Сивохо є наївними і не мають відношення до реальності, оскільки збутися не зможуть. Окуповану частину Донбасу чекає доля Придністров’я і Абхазії. Регіон під тиском російської окупації перетвориться на чорну діру і не зможе бути звільнений, поки при владі в Росії знаходиться Володимир Путін.

“Вы очень хороший человек и при этом очень наивный. Я хочу вам сказать, что будущее покажет правоту моих слов – от вас ничего не зависит, вам ничего не удастся, потому что Владимир Путин не хочет, чтобы на Донбассе был мир. Он хочет, чтобы это была серая черная зона, такая как Приднестровье, Южная Осетия, Абхазия и он своего добьется к сожалению”, – заявив телеведучий.

Джерело: https://patrioty.org.ua

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин