Сумний погляд із-за рогу: сесіянти знову не зібралися

Згідно розпорядження секретаря Світловодської міської ради №141 від 12 травня 2020 року “Про скликання вісімдесят четвертої позачергової сесії міської ради сьомого скликання”, 14 травня міські обранці мали з’явитися (ой, вибачте! – запрошувалися) на чергове пленарне засідання. Чи то запрошувалися не так, як треба, чи то карантин завадив – але кворуму не набралося. Не переконало наших любих, офіційно обраних мешканцями Світловодська для вирішення нагальних питань життєдіяльності міста, депутатів навіть те, що серед переліку питань, винесених на розгляд, було прийняття субвенції з державного бюджету, звернення головного лікаря КНП «Світловодська центральна районна лікарня» Котенка Ю.М. щодо фінансового забезпечення проведення заходів по недопущенню поширення хвороби коронавірусу (COVID-19) на території міста та ін..
 19 травня, була чергова спроба зібрати депутатів на сесію – не воспослєдовало! Щоправда, розпорядження про скликання сесії міськради нема. Тому хто саме їх збирав – не відомо. Тим не менш, біля рогу адмінбудинку зібралося близько 10 міських обранців, повизирали деякий час – чи не приєднається до них ще хоч хтось, і розійшлися.
Окрім «браво», «оплески» і ще кількох слів не для друку нічого більше в голову не приходить. Пишаємося своїми обранцями! Чи не так?

«СГ»

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин