Володимир Шаповал – новий заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства

2 червня під час пленарного засідання Світловодської міської ради першим питанням порядку денного було підтримано кандидатуру Володимира Шаповала на вакантну посаду заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Володимир Вікторович 15 років очолював світловодський міськгаз (управління експлуатації газового господарства), з червня минулого року працював на посаді технічного директора ВАТ «Кіровоградгаз». Депутат Світловодської міської ради попереднього скликання. Має три вищі освіти і величезний досвід роботи одному із найважливіших напрямків життєдіяльності міста.
Питань в секторі ЖКГ на сьогодні в місті накопичилося чимало, але, звісно, головне із них – опалення міста.
Володимир Вікторович зазначив, що дійсно вважає його для себе одним із пріоритетних і має певні задуми з цього приводу, в тому числі стосовно індивідуального опалення і поступової відмови від централізованого опалення на прикладі Знам’янки. Проте, зауважив він, не варто очікувати, що відключення почнуться вже в цьому році – існує безліч як економічних, так і технічних складових, які необхідно врахувати.
Але, в першу чергу, додав він, варто врахувати інтереси всіх сторін, провести зустрічі із власниками тепломереж і спільно визначити напрямок дій, аби не доводити ситуацію до катастрофи.
Хочеться вірити, що боротьба за тепло не перетвориться на чергову війну проти «Світловодськпобуту», яка затягнеться на довгі роки, а постраждає черговий раз тільки населення міста.
Обласний депутат К. Каспров намагався вже зараз визначити, кого першим В.Шаповал «буде відрізать» від централізованого опалення, та відповіді не отримав. Здається, навіть образився. А ще більше на депутата С.Волохова, який порадив «командувать там у себе в обласній раді», мовляв, ми тут самі якось і додав: «Людина гідна, давайте в цілому»!
Бажаємо Володимиру Вікторовичу успіхів у всіх його починаннях на новій посаді і підтримки та розуміння з боку депутатського корпусу, хоча отримати її ой як не легко, так як у більшості із наших обранців своє бачення на все на світі.

Влас Кор.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин