Позачергова сесія міськради: Оновлене обличчя влади, податки на 2021 рік і новий маленький рекорд

Сьогодні, 13 липня, відбулася позачергова сесія Світловодської міської ради – міські обранці нарешті зібралися, аби проголосувати за податкові ставки по місту на 2021 рік.
Щоправда, 18 депутатів набралося не зразу і у секретаря ради Ю. Сапянова було кілька хвилин, аби поговорити про те, про се.
Зокрема, Юрій Олександрович зазначив, що до нього «постійно звертаються» з приводу сміттєвих майданчиків, засипаних твердими побутовими відходами, і він дуже переймається з цього приводу, адже сміттєві майданчики – то обличчя влади міста. З одного боку асоціація ще та, а з іншого – краще і не скажеш.
Так от, сил на боротьбу з твердими побутовими відходами не вистачає, бо всі вони йдуть на боротьбу із постійними підпалами сміттєзвалища, де працівники ККП постійно «чатують», але ніяк «не вчатують» паліїв. Якась дуже-дуже-дуже дивна ситуація, не здається? До речі, є думка, що ніяких злісних паліїв не існує, і все доволі просто ­– хтось хоче бюджетних грошей. Та про це іншим разом…
До 17 депутатів додалося ще двоє і ставки податків по місту Світловодську на 2021 рік проголосували: 3% на землю, 0,1% на нерухомість (окрім землі) та єдиний податок у розмірі 10% від мінімального прожиткового мінімуму для підприємців І групи і 12% від мінімальної з/п для підприємців ІІ групи (щоправда, у проекті йшлося про 15%, але І. Гайчук зазначила, що у нас депресивна економічна ситуація, тому треба 12% – різниця у 142 грн.).
На цьому все.
А підсумок простий: варто попрацювати на комісіях і зібратися тільки для роботи – сесія може тривати 15 хвилин. Здається, для цієї каденції це рекорд. От тобі і 13 число!!!
Дмитро Волковий.

Про автора

Пов’язані статті

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язково)

Розсилка новин