«Журавлик» дякує Володимиру Петрову за добру справу

Дитячий навчальний заклад №7 унікальний, адже він єдиний у Світловодську, в якому є дефектологічна група – тут виховуються і навчаються діти з особливими потребами.
А от в чому «Журавлик» абсолютно не унікальний – це в тому, що як і більшість навчально-виховних закладів міста потребує оновлення і ремонту. І особлива група – в тому числі. Але…
«Але, як і у інших наших колег, – говорить завідуюча ДНЗ №7 Наталя Стародуб, – коштів на все вкрай не вистачає. Ми раді будь-якій допомозі,  та зазвичай люди допомагають тим групам, де навчаються їхні діти чи онуки. Разом із вихователем дітей з особливими потребами Людмилою Миколаївною, ми звернули увагу батьків на те, що вікно у групі знаходиться у аварійному стані, а на вулиці пізня осінь. Батьки, які проживають у Ревівському мікрорайоні, відразу заявили, що вони знають людину, яка неодмінно допоможе – це Володимир Петров. Ми й подумати не могли, що все вирішиться настільки швидко. Аж подивіться – новеньке вікно вже стоїть в групі! Тепер зрозуміло, чому вся Ревівка ним нахвалитися не може!»
«Я коли побачила хлопців, які приїхали встановлювати нове вікно, – із захватом доповнює вихователь вищої категорії Людмила Кузьменко, – ладна була їх обіймати і цілувати! Ви не уявляєте, як я намучилася з цим вікном: зачиняється погано, шпарини в палець, тріщини. А тут таке диво! Я дуже рада! Володимиру Івановичу величезна подяка від нас, від батьків і, в першу чергу, від моїх особливих вихованців!»
Ми спілкувалися хвилин 15, але і цього було достатньо, аби зрозуміти – відчуття радості і вдячності абсолютно щирі і відверті. Відсьогодні в серцях цих жінок, які багато  років працюють в нелегких умовах, батьків дітей та самих 12 особливих вихованців «Журавлика» виник теплий вогник надії і віри у людську порядність та небайдужість. Завдяки таким людям, як Володимир Петров та їхнім добрим справам.

Микола Шверненко.

 

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин