Володимир Петров: «Не обіцяю завтра – роблю вже сьогодні!»

На численні прохання і звернення читачів нашого видання, поспілкувались з Володимиром Петровим – новообраним депутатом міської ради. Про вибори, політичне сьогодення, плани на майбутнє – відверто і щиро поділився наш співрозмовник.

Дмитро Волковий:  Доброго дня пане Володимире. Ще раз долучаємось до всіх поздоровлень і передаємо вітання від читачів «Світловодської газети» з перемогою на виборах до міської ради! Ви набрали найбільшу кількість голосів серед всіх кандидатів, до того ж, дуже допомогли політичній силі,  від  якої балотувались в депутати, адже багато людей голосуючи за Вас, змушенні були підтримати і  відповідну партію. Про Вас говорять, Вас ставлять в приклад іншим новоспеченим депутатам і дуже жалкують, що Ви не балотувались на посаду міського голови, та й взагалі – Ви сьогодні, чи не найпопулярніший політик Світловодщини! Які відчуття від нового політичного статусу?
Володимир Петров: Вітаю і вас, дякую за поздоровлення і за ту високу довіру, яку висловили мені люди! Для мене це знак того, що рухаюсь в правильному напрямку. Щодо посади міського голови, то всьому свій час. Про свій нинішній статус я, якось і не задумувався…
Д.В: Але, щось змінилось у Вашому житті після виборів?
В.П: Так! Життя стало більш динамічним – багато людей звертається про допомогу, продовжую реалізовувати розпочаті проекти по Ревівці, Рибколгоспу, Новому Місту, крім того, треба займатися бізнесом!
Д.В: Мешканці іншої частини Світловодська заздрять жителям Вашого округу – особливо Ревівка, змінюється просто на очах!
В.П: Я розумію людей – всім хочеться позитивних змін в місті! Але ж не можливо охопити все і відразу! Розпочали рух з Ревівки і будемо поступово відновлювати не тільки Світловодськ, а й інші території нашої ОТГ. Велику надію покладаю на нових депутатів, серед яких є досить заможні люди, які могли б долучитись до позитивних перетворень в місті.
Д.В: Одне з запитань від наших читачів: «Яку коаліцію бачить в новій міській раді Володимир Петров і своє місце в ній?»
В.П:В мене склалось враження, що коаліція потрібна для того, щоб поділити теплі крісла, а не для того, щоб працювати на громаду! Звичайно, хотілося б, щоб коаліція складалась з патріотів, професіоналів, чесних і принципових депутатів! Поки що, в мене інші відчуття, на жаль…                                                               Щодо місця в коаліції… Мені не потрібні ніякі посади і крісла у владі, але в мене є велике бажання, щоб ця влада працювала! Працювала чесно, прозоро, професійно, як і обіцяли нещодавні кандидати – для цього буду докладати максимум зусиль! При необхідності, сподіваюсь на підтримку людей в цьому питанні.
Д.В: З приводу обіцянок… Аналізуючи минулу виборчу кампанію, не знайшов Ваших обіцянок – навіть зроблене: чи то автобусні зупинки, чи Обеліск на Ревівці, чи дорога по вул.Миру, дорога на ревівське кладовище, озеленення, стадіон, ремонт в дитячому садочку і багато, багато інших добрих речей, не анонсувались, а висвітлювались вже постфактум – зроблене, або вже на завершальному етапі. Люди бачили і приходили просто в захват, адже зневіра – це головна заслуга минулих очільників міста.
В.П: Не в моїх правилах обіцяти, щось на завтра, якщо можу зробити вже сьогодні!
Д.В: Звучить, як життєве кредо!
В.П: Є народна мудрість: «Хочеш розсмішити бога розкажи про свої плани». Я з задоволенням готовий спілкуватись про те, що зроблено, коли бачиш результат роботи, бачиш щасливі, задоволенні обличчя людей. Готовий обговорювати проекти, які вже знаходяться в роботі, які мають перспективу реалізації!
Д.В: Але ж, багато Ваших майбутніх колег, перемогли саме завдяки обіцянкам!
В.П: То їхня відповідальність і відповідальність їх виборців – я завжди готовий до плідної співпраці з усіма своїми майбутніми колегами, готовий підтримувати проекти відновлення та розвитку нашої ОТГ.
Д.В: Дякую за розмову, Володимир Іванович, сподіваюсь на нові зустрічі і спілкування з Вами.
В.П: Дякую і вам, завжди відкритий до розмови та конструктивного діалогу.
Дмитро Волковий

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин