Про дату інавгурації дізнаємося завтра. Скоріше за все…

За інформацією голови Світловодської територіальної виборчої комісії Сергія Гайдука, на сьогодні вже є достатня кількість новообраних депутатів Світловодської міської ради 8-го скликання для визначення дати інавгурації. Але на даний момент немає жодної заяви від обраних представників ВО «Батьківщина» і всього одна заява від представників «Європейської солідарності».
«Обіцяють, – говорить Сергій Григорович, – що заяви будуть у нас завтра. Тож, чекаємо. В такому випадку ми проведемо засідання ТВК, під час якої оголосимо дату проведення інавгураційної процедури».
Пояснив голова ТВК і ситуацію щодо забезпечення гендерної рівності в складі міської ради: «Гендерні принципи обов’язково мають бути дотримані під час формування виборчих списків. Але перебачити, як проголосують виборці неможливо. Тому, відсутність пропонованої кількості жінок в складі міської ради нічим не загрожує її існуванню».
Тим не менш, є і приємна новина для тих, хто відстоює права жінок: ОПЗЖ вивела зі складу новообраної ради чоловіка, а включив жінку.
Нажаль, цього не можна сказати про «Слуг народу», де з гендерністю зовсім кепсько.
Тож, тримаємо кулаки і сподіваємося що завтра ми нарешті остаточно дізнаємося дату інавгурації.
Звичайно, про результати засідання комісії читайте завтра на сайті «Світловодської газети».

Микола Шверненко.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин