«Космічний» результат Володимира Петрова на виборах в районі

Згідно з протоколом Олександрійської районної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів Олександрійської районної ради під час місцевих виборів в єдиному багатомандатному виборчому окрузі 25 жовтня 2020 року кандидат з Світловодська Володимир Петров (ВО «Батьківщина») набрав рекордну кількість голосів – 1649.
Для того, щоб зрозуміти, на скільки потужну підтримку виборців отримав Володимир Іванович, зазначимо, що на другому місці за кількістю голосів знаходиться кандидат від ПП «Слуга народу» – 1297, на третьому представник ПП «Європейська солідарність» із показником 859 голосів.
Та не зважаючи на такий «космічний» показник, Володимир Петров вирішив віддати перевагу Світловодській міській раді і надалі відстоювати інтереси мешканців нашої територіальної громади.
Для довідки: до складу Олександрійської районної раду увійдуть 18 депутатів. Згідно із зазначеним протоколом, мандати між політичними силами буде поділено таким чином: ОПЗЖ – 6, «Слуга народу» – 5, ЄС – 4, «Батьківщина» – 3.
Докладно із протоколом можете ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/1dbrx82eh0mg8jydsd4bcpttcxkr-jvb7/view

 

Микола ШВЕРНЕНКО.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин