Діджея Малі більше не існує

Як стало відомо «Світловодській газеті», цього тижня популярний в певних колах ведучий дискотек, «опенейрів» та різноманітних святкових заходів Діджей Маля фактично припинив своє існування.

 Справа в тому, що згідно ч. 4 ст. 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський, селищний, міський голова не може бути депутатом будь-якої ради, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, в тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю. Тому новообраному Світловодському міському голові Андрію Маліцькому довелося припинити (закрити) свою підприємницьку діяльність.

Тепер нічого не заважає Андрію Івановичу, відразу після інавгурації,  приступити до своєї місії із розбудови громади.

П.С.: Не зважаючи на суттєву зміну статусу, головний світловодський «Слуга Народу» не змінює свого транспортного засобу і, подібно ідеологічному прикладу, пересувається містом на велосипеді. Цікаво, чи наспівує він про себе «Я люблю свою страну…»? Це було б цілком логічно, чи не так?

Микола ШВЕРНЕНКО.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин