Звичайний вихідний відповідального депутата

Складається враження, що новообраному депутату Світловодської міської ради Володимиру Петрову просто не сидиться без діла. Навіть у вихідний. Ось і субота 14 листопада не стала виключенням – в переліку робіт, які необхідно виконати якнайшвидше, чимало важливих пунктів.

«Скоро суттєво похолодає, зіпсуються погодні умови, – пояснює Володимир Іванович. – Не хочеться втрачати такі гарні дні, як сьогодні. Поки є можливість, хочеться виконати максимум із поставлених перед собою завдань.»

Цього дня в районі ревівського «Маркетопту» з опор електропостачання, на яких вже давно не працюють ліхтарі, знімали кріплення для світильників. Їх реставрують, пофарбують і повернуть на місце. А після цього повісять нові подвійні ліхтарі, які світитимуть і над проїзною частиною, і над тротуарами, та підведуть електропостачання. Якщо не трапиться нічого «форсмажорного», то перші 11 ліхтарів запалають вже наступного тижня.

Після обіду перейшли до 9-ї школи, де з нетерпінням чекали від депутата виконання обіцянки щодо фарбування шкільного паркана. Нарешті його черга настала: бетонна частина, після ґрунтовки, буде пофарбована в білий колір, металева огорожа з воротами – в чорний.

«Ще до виборів ми досить продуктивно поспілкувалися із директором 9-ї школи, – пояснює В.Петров, – і визначилися в тому, чим особисто я можу допомогти навчальному закладу. Одним із пунктів був паркан, який давно треба пофарбувати. Я пообіцяв. Але банально не вистачає робочих рук на всі напрямки відразу. Тому до паркана черга дійшла тільки зараз.

Хочу запевнити всіх: якщо я пообіцяв – зроблю.»

Микола ШВЕРНЕНКО.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин