Чесно, професійно, відкрито і щоб бабі Каті соромно не було

Як і було анонсовано «Світловодською газетою» раніше, сьогодні, 20 листопада, відбулися урочисті заходи з «приведення до влади» нових представників політичного соціуму Світловодська – депутатів Світловодської міської ради 8-го скликання та міського голови Андрія Маліцького.

Перше пленарне засідання Світловодської міської ради 8-го скликання відкрив голова ТВК Сергій Гайдук. Він оголосив, що за результатами виборів до міської ради обрано 34 депутати, з них 33 присутні у залі. Черговий паз нагадав, скільки мандатів отримала кожна політ сила (і які саме):

ПП «Слуга народу» – 8;

ВО «Батьківщина» – 7;

ПП «ОПЗЖ» – 7;

ПП «Європейська солідарність» – 5;

ПП «Сила і честь» – 4;

ПП «За майбутнє» – 3.

За традицією, представницю депутатського корпусу із «найбільшим життєвим досвідом» (Т.Красюк, ОПЗЖ) запросили скласти присягу депутата перед Світловодської громадою від імені всього складу ради. Закінчилася обіцянка «служити і відстоювати інтереси» дружнім депутатським «Присягаю!».

Наступним присягу складав новобраний міський голова Андрій Маліцький. Отримавши посвідчення, Андрій Іванович, користуючись нагодою, вперше звернувся до міської громади і до новообраних депутатів у своєму новому амплуа.

Промова була досить тривала, але основним в ній було наступне: працювати треба чесно, професійно і відкрито, а після себе залишити «наслєдіє»; громада і депутати мають об’єднатися заради «світлого майбутнього» і т.п. До речі, світле майбутнє зовсім поряд, адже, за словами нового міського голови, Світловодськ вже зовсім скоро стане учасником проекту зі створення старт-міста.

Настанови на подальшу роботу отримали депутати та міський голова від секретаря міської ради 7-го скликання Юрія Сапянова та «народної хранитель ниці» міськради Баби Каті: мовляв, працюйте гідно, щоб не стидно.

Після промови Андрій Іванович оголосив перерву, запросив представників політичних сил до свого кабінету і висловив сподівання продовжити роботу сесії через дві години…Побажаємо йому в цьому успіхів.

Точніше, привітаємо новообраних політиків із отриманням офіційного статусу і побажаємо успіхів у роботі виключно на благо світловодської територіальної громади. Хоча, вислуховуючи під час представлення регалії переважної більшості з них, розумієш, що інакше і бути не може – нинішня каденція найрозумніша і найдосвідченіша. Ну, як завжди.

А далі обов’язково буде…

Микола Шверненко.

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин