Маліцький отримав секретаря ради. Кого ж саме?

Основним питанням другої частини пленарного засідання Світловодської міської ради несподівано стало питання призначення (не призначення) секретаря Світловодської міської ради.

Міський голова Андрій Маліцький резюмував такий поспіх необхідністю мати помічника, адже починати процес покращення життя громади одноосібно важкувато.

Думки були різними, але все ж таки вирішили діяти згідно з регламентом роботи Світловодської міської ради і пішли за процедурою: питання за пропозицією міського голови внесли до порядку денного і проголосували за проведення таємного голосування.

Кого ж захотів собі в помічники Андрій Іванович? Як виявилося, кандидатом на посаду секретаря Світловодської міської ради восьмого скликання міський голова А. Маліцький бачить однопартійця Віталія Тетяниченка.

В процесі підготовки до проведення таємного голосування було виготовлені бюлетені, опломбовано урну та виконано інші передбачені процедурою дії. І поки одні депутати готувалися голосувати, інші обрали для себе позицію спостерігачів – депутати від ВО «Батьківщина» відмовились брати участь у голосуванні. На їхню думку, питання порядку денного сесії мають бути оприлюднені за 10 діб, інакше – порушується чинне законодавство.

Думка слушна, але, на погляд міського голови А. Маліцького, не зовсім правильна.

Та повернемося до голосування і головне, до його результатів: 23 голоси «за».

Протокол поставили на голосування. Теж більшістю «за».

Отже маємо нову міську раду, її секретаря та міського голову. Звичайно, попереду ще призначення заступників та певних кадрових позицій, але основа нової команди вже сформована. Вперед до перемоги!

 

«СГ».

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин