Засідання першої депутатської комісії і питання на мільйон

15 грудня відбулося засідання першої постійної депутатської комісії Світловодської міської ради.

Як пам’ятаєте, головна мета проведення подібних комісій – ознайомлення депутатів із питаннями, точніше, проектами рішень, які виносяться на розгляд  під час наступної чергової сесії міської ради.

І з першого ж разу новообрані депутати, члени комісії з планово-бюджетних питань (яка, зазвичай, першою розглядає всі проекти рішень), відчули на собі весь тягар відповідальності перед територіальною громадою – засідання комісії тривало більше як 5 з половиною годин!!!

Враховуючи гостру схильність певних представників депутатського корпусу до лицедійства, важко собі навіть уявити, скільки ж триватиме наступна сесія. Тим більше, що  в процесі підготовки, як водиться, додасться ще кілька додаткових питань.

Тим не менш, побажаємо новим депутатам витримки і терпіння.

П.С.: В числі цікавих питань варто згадати про утримання міського радіомовлення. Таки-так, воно існує, якщо ви не знали. Так от, потужностей та людського ресурсу вистачає лише на 1 годину в день (хоча і це сумнівно), а ціна питання – майже мільйон гривень. Всього-навсього! Як вважаєте, воно того варте?

«СГ».

About the author

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)

Розсилка новин