«Безкоштовна» повірка лічильника на воду обійдеться вчетверо дорожче ніж платна

Найактивніші представники громадськості міста виявили стурбованість з приводу неочікуваного подорожчання води для мешканців Кіровоградщини і нашого міста зокрема. Тому вирішили розглянути це питання на черговому засіданні Громадської ради.

«Пішла хвиля по місту, – пояснив Михайло Касьянов, – що водопровідно-каналізаційне господарство з 15 лютого на 1,05 грн. піднімає тариф на водопостачання (до речі, «Світловодська газета» була першою, хто повідомив містян про цю «чудову» новину»). Хотіли запросити представників ВУВКГ, щоб вони пояснили, які причини підняття тарифу, чому саме з 15-го числа і чому не для всіх? Та нажаль нам не пішли на зустріч».

Голова ради попросив по можливості надати коментар з цього приводу заступницю міського голови з питань ЖКГ Анну Нестеренко.

А.Нестеренко зазначила, що Обласна держадміністрація їм повідомила про можливість підвищення тарифу на воду. І це дійсно пов’язано з тим, що повірка лічильників з цього року має бути безкоштовною (але у нас безкоштовним не буває нічого – прим. авт.), тому в тариф хочуть вкласти вартість послуги з повірки. А ще на лічильники будуть клеєти антимагнітну наліпку, аби унеможливити безоблікове використання найважливішого для життя ресурсу в світі. До речі, хитромудрі мешканці світловодська несанкціоновано  відбирають близько 18% води, із загальної кількості спожитої містом.

«Особисто я порахувала свої витрати води, – зазначила Анна Андріївна, – і кошти, які витрачу за чотири роки (лічильник повіряється раз на 4 роки – прим. авт.), то вийшло, що «безкоштовна» повірка обійдеться мені в 260 гривень, а не 70, як було до цього».

Крім того, виникає ще декілька питань, зокрема, чому змінюється тариф лише для багатоквартирних будинків, а для приватного сектору залишається на тому ж рівні.

Але водоканальці не з’явилися і всі питання залишилося відкритим. Тому вирішили їм висловити своє «фе», а депутатів обласної ради, яких у нас аж цілих 7, попросити (бо ж хіба можна від них щось вимагати?), аби вони, якщо їхня ласка, з’ясували на своєму рівні, що там і як, з цим новим тарифом і вже почали, нарешті, виконувати свої обов’язки – відстоювати інтереси світловодської громади в обласній раді. Наприклад, пан Степура дуже любить відвідувати сесії Світловодської міськради – от і буде нагода прозвітувати з приводу води. Дуже просим…

Микола Шверненко.

У розділі : Новини, Суспільство

Про автора

Публікації по темі

1 Коментар

  1. Володимир

    Перед тим як висловлювати “фе” “водоканальцям ” потрібно спитати хто? коли? і як? їх запрошували на засідання Громадської ради

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин