Кременчук прийняв ОКЕАН ЕЛЬЗИ! Фото, відео.

20 вересня в Кременчуці на стадіоні «Кремінь-Арена», в рамках світового туру дали концерт «Океан Ельзи». Так, це відбувалось не в Світловодську, але події такого масштабу трапляються в нашому краї нечасто, тому «промовчати» про це просто неможливо! Тож для Світловодської молоді була чудова нагода відвідати справжній рок-концерт, не витрачаючи багато коштів на поїздку до міста-мільйонника, куди артисти приїжджають значно частіше.

Але то лише слова, бо справжні емоції від концерту не залишили байдужим нікого! Підтримати найвідоміший український гурт зібралося понад 10 тисяч чоловік – усі фан-зони та трибуни булизаповнені. Хоча почали із запізненням майже на годину, але «Океан Ельзи» виступили на вищому рівні! За запізнення Вакарчук вибачився, і пояснив, що люди на входах до стадіону повільно заходили, і довелося чекати, поки зайдуть усі до одного. За дві години музиканти зіграли багато композицій: звучали як старі та найхітовіші, так і пісні з нового альбому. Публіка гаряче сприймала та підтримувала своєю енергією артистів. Майже всі пісні стадіон співав разом з лідером гурту, і серце кожного присутнього наповнювалось духом єдності. Фанати ніяк не хотіли відпускати музикантів, тому вони тричі виходили на біс!

Ці позитивні емоції ми надовго запам’ятаємо і з нетерпінням чекатимемо наступного приїзду наших крутих українських гуртів!

ДМИТРО ШЕВЧУК

У розділі : Культура

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин