ДРУЗІ НАШІ МЕНШІ

6ok1g-4JwKo6 червня в міському парку культури та відпочинку відбулася виставка собак. В цьому конкусі взяли участь найрізноманітніші породи : поважніні мецькі вівчарки, прекрасні хаски, кумедні мопси, відчайдушні лабрадори та багато інших.

Кожну породу пухнастого улюбленця  розділяли на вік : цуценята, юніори та ветерани; роль грала також стать собак. Взагалі конкурсанти проходили три найголовніших критерії – це рухи, екстер”єр та анатомія, за критеріями обирали найкращих конкурсантів, але навіть якщо деякі пухнасті конкурсанти не зовсім підходили під критерії,від цього їх люблячий хазяїн не змінить своє відношення, але спробувати себе в змаганнях звичайно варто.

Кожен учасник отримав медаль та диплом описання своєї породи, за цими дипломами можна буде приймати участь у наступних змаганнях на рівні згідно до оцінки.Судили конкурсантів 2 експерти міжнародного рівня,строго, але справедливо. Не зважаючи на велику кількість учасників, кожен показав себе з гідністю, і був по своєму особливий та неповторний. Навіть собаки однакової породи відрізнялися один від одного, адже в них різні хазяїни, а це має вагоме значення в характері та навіть зовнішності пса.

Нагородження найкращих, проводилося за віком та було поділено на три блоки, відповідно – цуценята, юніори та ветерани. Після розподілення призових місць по віку, було проведено нагородження кращого з найкращих, яким по праву став  прерасний, поважний, хоча і не великого розміру – Кавалер Кінг Чарльз Спаніель.

Улюбленці задоволені смачними призами у вигляді собачого корму, хазяї втомленні, але горді за братів своїх менших, повертаються з конкурсного майданчика.

Взагалі, виставка була досить цікавою та пізнавальною для хазяїв конкурсантів, а також для глядачів, які можливо після виставки задумалися про те, щоб і свою сім”ю поповнити маленьким пухнастим другом.

Анна  Кириленко.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин