Інавгурація міського голови: трохи пафосу, обіцянок і коротка молитва

12 листопада у концертній  залі  міського Палацу культури відбулася перша сесія Світловодської міської ради сьомого скликання.

Ведучим першого пленарного засідання новообраної ради, був голова міської ТВК Василь Кореняк.

Серед запрошених на урочисту подію були міські голови Олександрії Степан Цапюк та Знам’янки Ігор Крижановський, настоятелі православних храмів міста Світловодська та Єпископ  Олександрійський і Світловодський, протоієрей Боголєп та інші.

В першу чергу, Василь Кореняк привітав містян із закінченням виборчого процесу та висловив подяку за роботу своїм колегам із виборчої комісії, співробітникам виконавчого комітету та правоохоронцям, які несли денну і нічну варту, супроводжуючи членів ТВК та керівництво міської друкарні.

Після цього, голова виборчої комісії зачитав протокол про результати виборів до Світловодської міської ради, запросив новообраних депутатів на сцену (по черзі, звісно) і вручив кожному з них поки що тимчасове посвідчення депутата Світловодської міської ради.

Отже, тимчасові мандати отримали представники ВО «Свобода» (5 чоловік), ВО «Батьківщина» (4), Блок П.Порошенка «Солідарність» (3), ПП «Українське об’єднання патріотів «УКРОП» (4), ПП «Самопоміч» (3), РП Олега Ляшка (3), Партія пенсіонерів (3), ПП «Народний контроль» (4), ПП Опозиційний блок (5).  Ознайомитися більш детально зі списком обраних депутатів ви можете на сайті «Світловодської газети» http://sg.kr.ua.

Оголосивши і ознайомивши присутніх зі складом міської ради, Василь Кореняк зачитав протокол рішення комісії про результати виборів Світловодського міського голови, згідно з яким більшість голосів світловодців отримав Валентин  Козярчук.  Ведучий запросив переможця на сцену для складення присяги перед громадою міста та вручив Валентину Валентиновичу  посвідчення  міського  голови.

Привітати міську громаду, новообраних депутатів та Валентина Козярчука запросили очільників релігійної громади Єпископа Боголєпа та місцевих священнослужителів  о. Володимира та  о. Олександра.

Представники Святої  Церкви висловили переконання, що твердим розумом , чистими помислами та Божою поміччю новообрані представники місцевої влади служитимуть міській громаді. Боголєп прочитав коротку молитву і зазначив: «Ми завжди керуємося своїми знаннями, переконаннями та інтелектом, але завжди маємо пам’ятати, що над нами завжди Бог. Він оцінить наші земні вчинки і воздасть нам по заслугам».

Також привітали новообраного міського голову і його колеги із міст-побратимів.

Зокрема, Степан Цапюк зазначив, що готовий поділитися власним досвідом у вирішенні будь-яких життєво вирішальних проблем місцевої громади: «Я обраний олександрійцями четвертий раз  і досвіду, ви знаєте, мені не позичати. Дуже люблю ваше місто, тому з великим задоволенням готовий допомогти у відновленні колишньої величі і краси Світловодська».

Знам’янський міський голова Ігор Крижановський теж привітав Валентина Козярчука і пожартував: «Знам’янка  теж  готова  підставити  плече  в  тяжкий  момент,  але  і  відсвяткувати,  якщо  буде  привід,  ми  теж  допоможемо!»

Звертаючись до присутніх,  Валентин Козярчук зазначив: «Я обіцяю, що докладу всі свої сили, всі свої уміння для того, аби відродити наше місто. Закликаю всіх депутатів  залишити політичні антипатії у минулому і консолідувати свої сили на користь нашого міста, нашої громади».

Після цього першу сесію Світловодської міської ради сьомого скликання міський голова Валентин Козярчук оголосив закритою.

 

Власкор.

У розділі : Головна, Новини

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин