Ірина Щербина – заступник міського голови з гуманітарних питань

Сьогодні під час пленарного засідання 10-ї чергової сесії Світловодської міської ради одним із основних питань порядку денного було затвердження заступника міського голови з гуманітарних питань. Як пам’ятаєте, на минулій сесії Валентин Козярчук запропонував на цю посаду кандидатуру Ірини Щербини, але питання не набрало більшості голосів.

На цій сесії питання було винесено знову.

Депутат Андрій Малицький відкрито запитав міського голову, чому той знову виносить кандидатуру людини, якій депутати вже відмовили? Чи це не тенденція, адже з заступником з питань ЖКГ і молодим та прогресивним першим замом (Гайдабурою О.) була та сама ситуація? На що мер міста відповів, що його думка не змінилася і йому імпонує саме ця особа на саме цій посаді. Більше того, В. Козярчук дуже хвалив роботу Ірини Володимирівни за місяць, який та пропрацювала на громадських засадах, виконуючи обов’язки гуманітарного заступника і взагалі «…показала себе з найкращої сторони» (цит.), тому дуже просив підтримати.

Депутати влаштували претендентці справжній допит, запитуючи, що та вже зробила, що робитиме далі і «какіє ваши прєдложенія»? Депутат Кучугурний взагалі запропонував потримати Ірину Володимирівну ще декілька місяців на  громадських засадах, а тоді, мовляв, подивимося.

Зрештою міському голові те набридло і він поставив питання на голосування. Спочатку навіть здалося, що претендентку на підтримають: перші вісім депутатів утрималися (фактично, не підтримали), але потім ситуація вирівнялася і, зрештою, 20 обранців проголосували «за».

Тож, вітаємо Ірину Володимирівну і бажаємо успіхів у роботі, тим більше, що вона обіцяла депутатам докласти максимум зусиль, аби гуманітарна сфера міста розвивалася і процвітала.

Микола Шверненко.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин