Літній відпочинок для світловодської малечі

«Чим зайняти дитину влітку?» – саме таке питання задає собі більша кількість батьків, коли шкільний семестр наближається до кінця.А чи пам’ятають батьки своє дитинство? Когось відправляли до бабусі в село, хтось їхав доморя. Але є ще одна згадка з дитинства – дитячі табори. Адже це приємні враження, які викарбувались у пам’яті на все життя. Не слід лишати свою доньку чи сина цих вражень! Мова йде саме про пришкільні табори, яких у Світловодську досить велика кількість.

Навідавшись у дитячий табір школи №7, табір «Соняшник» (СЮН) і «Дивосвіт» (ЦДЮТ), ми переконались у тому, що це гідний варіант дитячого відпочинку. Діти постійно перебувають під наглядом вихователів, які роблять усе, щоб малеча не сумувала. Дитячий табір – це завжди веселі ігри, дружна компанія і багато задоволення.

За три тижні, які працювали такі центри дитячого дозвілля, відбулось безліч цікавих заходів: свята здоров’я, свята знань, туристичні заходи, конкурси краси, дні казок, різноманітні екскурсії, в тому числі і походи до кінотеатру, спортивні змагання, конкурси малюнків та багато іншого. Нарешті, діти могли просто грати у шахи, збирати конструктор, спілкувались один з одним або гратися з одомашненими тваринками.

Дитячі оздоровчі табори працюють щоліта, перші тижні червня, лише у будні дні. Дитина перебуває там з восьми до двох годин, харчується два рази, отримує масу задоволення. Коштує це недорого, більшість витрат покриває міський бюджет.Чудовий бюджетний варіант дитячого літнього дозвілля, яке запам’ятається надовго!

Дмитро Шевчук.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин