Людмила Давиденко: «Тут роботи не початий край!»

На пленарному засіданні Світловодської міської ради була присутня делегація від сусідньої Олександрії – представники опозиційного блоку запросили своїх колег поспостерігати за роботою міських депутатів нового скликання. Абсолютно не рекламуючи «опозиційників», хочу закцентувати увагу на відомій, я би навіть сказав –одіозній політичній фігурі нашої області Людмилі Давиденко, яка свого часу працювала першим заступником губернатора Кіровоградщини, балотувалася на посаду Олександрійського міського голови та була першим заступником мера Олександрії Степана Цапюка. Наразі Людмила Вадимівна – депутат Кіровоградської обласної ради. І я просто не міг не запитати у Л.Давиденко про її враження від роботи міської ради.

«Дуже давно не була у вашому місті і, відверто кажучи, вражена тим, що побачила! Тут, по-перше, роботи не початий край.

Думаю, що сьогодні новообрані депутати мають вже забути про свої політичні амбіції і згуртувавшись разом працювати на громаду, вирішувати питання міста, а не займатися оцими політичними, вибачте, непорозуміннями, свідком чого я стала.

По-друге, те що я почула стосовно прийняття регламенту – основного документу, за яким має працювати Світловодська міська рада, то хочу зазначити, що багато є норм закону, які вони (депутати) сьогодні просто дублюють. Цього робити не треба. На мою думку, сьогодні депутати мають узгодити, яким чином обирається виконавчий комітет, яким чином обираються заступники міського голови і вже, нарешті, почати працювати в місті. Все інше прописане законодавчо на державному рівні, зокрема у законах про місцеве самоврядування та статус депутатів місцевих рад.

Я помітила, що серед депутатів багато молоді і складається враження, що молоді політики вже готуються до наступних виборів і займаються дещо, м’яко кажучи, популізмом.

Дуже мені не сподобалося, як вирішувалося питання по Власівському будинку культури. Воно не вивчено і не підготовлене належним чином, а час спливає дуже швидко. Якщо ви не збираєтеся «розбазарювати» комунальну власність, то будівлі треба приймати до міста. А там вже депутати мають вирішувати його подальшу долю. До 25 числа, коли припинить свою роботу Державне казначейство, треба визначитися і сформувати бюджет. Інакше працівники установ і самі установи галузі культури селища залишаться без фінансування.

Ну, я розумію, досвіду ще не вистачає. Тому треба прислуховуватися до більш досвідчених представників виконавчої влади. А як захочуть проконтролювати – проконтролюють: нічого за їхньою спиною не відбудеться.»

 

Власкор.

Про автора

Публікації по темі

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені (обов’язкове)

Розсилка новин